Grupa/Duet Roku - zagłosuj (Popkillery 2022)

dodano: 2022-03-23 19:35 przez: Redakcja (komentarze: 4)

Hip-hop zaczynał się od kolektywów - i rapowe grupy wciąż mają się dobrze. A która najmocniej zaznaczyła swoją obecność w 2021 roku?

To Wy wybierzecie osoby, do których trafią statuetki na czwartej oficjalnej gali, która już 26 kwietnia 2022 (wydarzenie tradycyjnie transmitowane będzie na PopkillerTV). Kolejne kategorie będziemy odsłaniać stopniowo w ciągu kilku najbliższych dni.

Głosy oddawać możecie w poniższej ankiecie, czas macie do 14.04. do 23:59. Głosowanie jest dostępne dla każdego - zarówno użytkowników zalogowanych jak niezalogowanych, ograniczenie wynosi jedynie 1 głos na 1 adres IP. Jeśli oddałeś już głos w danej kategorii a widzisz nie zaznaczone pole to nie głosuj ponownie - głos jest już zapisany w systemie.

Przy każdym pytaniu widoczny jest mały przycisk "wyślij odpowiedzi" - potwierdza on głosy w danej kategorii. Dużego czerwonego przycisku 'Wyślij odpowiedzi' na dole całej ankiety użyj dopiero gdy oddasz głosy we wszystkich dostępnych kategoriach - pełen wykaz odsłoni się w tym tygodniu.

Kunze
Where Ski Mask The Slump God?
456
Jakiekolwiek cokolwiek, ktokolwiek: gdzie ktokolwiek?!
Anonim
Przecież Ski Mask to nie duet, po drugie akurat ta kategoria dotyczy tylko pl.
Kubeł
A gdzie dwa sławy?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>