Popkillery 2022 - ruszamy z głosowaniami! Na start - Europa

dodano: 2022-03-21 16:00 przez: Redakcja (komentarze: 9)

Czas start! Zgodnie z piątkową zapowiedzią ruszamy z głosowaniami w ramach Popkillerów 2022.

To Wy wybierzecie osoby, do których trafią statuetki na czwartej oficjalnej gali, która już 26 kwietnia 2022 (wydarzenie tradycyjnie transmitowane będzie na PopkillerTV). Kolejne kategorie będziemy odsłaniać stopniowo w ciągu kilku najbliższych dni.

Zaczynamy od sceny europejskiej - kto nagrał w ubiegłym roku najlepszy singiel? A kto najlepszy album? Głosować w obu kategoriach możecie już poniżej!

Głosy oddawać możecie w poniższej ankiecie, czas macie do 14.04. do 23:59. Głosowanie jest dostępne dla każdego - zarówno użytkowników zalogowanych jak niezalogowanych, ograniczenie wynosi jedynie 1 głos na 1 adres IP. Jeśli oddałeś już głos w danej kategorii a widzisz nie zaznaczone pole to nie głosuj ponownie - głos jest już zapisany w systemie.

Przy każdym pytaniu widoczny jest mały przycisk "wyślij odpowiedzi" - potwierdza on głosy w danej kategorii. Dużego czerwonego przycisku 'Wyślij odpowiedzi' na dole całej ankiety użyj dopiero gdy oddasz głosy we wszystkich dostępnych kategoriach - pełen wykaz odsłoni się w tym tygodniu.

Tagi: 

Wwwww
Talk of the town od Fredo murowany singiel roku w Europie. Mistrz.
Danio
WW GANG
youngmulti
ta strona wyglada jakbym sie do 2007 cofnal
Domyśl się
Singiel roku jest tylko jeden - Niemożliwość pożegnań. Kontakt z fanami - only Pawbeats.
Studenci polonistyki
Jest jeszcze jeden powód, dla którego trzeba zagłosować na Pawbeatsa. Prosimy zauważyć, jak on pisze! "Jako że" pisane bez przecinka po "jako", "tak że" oddzielnie w zależności od kontekstu. Serce rośnie, kiedy się odkrywa jego fanpage. Ostatni raz byliśmy tak podekscytowani, szukając w Dziadach kobiety. PS poprawna wymowa Pawbeats to Pawbits. Prosimy o tym pamiętać, by nie popełnić językowego lapsusu, kiedy będziecie rozmawiać o tym, co jest modne, i... kiedy Pawbeats będzie na ustach wszystkich!
Mechanicy
My co prawda bes szkoły, ale też będziemy głosować na Pawbytsa. Kto jak kto ale my lóbimy ostrą jazdę bez tszymanki, a ten pan wie co to prawdziwy hómor ]:>
LiderWśródFanów
Nie chcem, ale muszem zagłosować na Pawbeatsa XD #pdk #pozdronocna
pupeczka
MATAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Magdalena Statkiewicz
Uważam, że w każdej kategorii w której jest opcja zagłosowania na Mate, wszyscy powinni zagłosować na osobę o której wspomniałam wcześniej- Mate

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>