Peja, Słoń, Gibbs czy Filipek na projekcie "Hip-Hop For Ukraine"

Inicjatywa Kacpra HTA zatacza coraz szersze kręgi. Raper poinformował, że lista gości na projekcie wspierającym Ukrainę rośnie z dnia na dzień, podał też garść szczegółów:

"3 dni temu ruszyłem akcję "HIP-HOP FOR UKRAINE" i tak ostatecznie będzie nazywać się album, który robimy w ekspresowym tempie. Przez 3 dni odezwało się do mnie naprawdę dużo raperów i raperek za co dziękuje w imieniu potrzebujących.
Do 20 marca zbieram tracki od ludzi, w międzyczasie kręcimy pierwszy teledysk na ten projekt i zobaczymy jak rozhula się to dalej. Cały dochód ze sprzedaży tego albumu będzie przeznaczony na fundację, której nazwę udostępnie w najbliższym czasie.
Lista osób, które znajdą się na płycie: (czekam na odezwę jeszcze paru niepotwierdzonych artystów.)
PEJA. GIBBS. SŁOŃ .WAC TOJA . ZBUKU. OPAŁ .WDOWA . MAŁACH/RUFUZ. FONOS. ARAB. KAEN. BONSON. FLORAL BUGS .  BILON . SHELLERINI. DONGURALESKO. DUDEK P56  .FILIPEK . ONAR. JANO .(POLSKA WERSJA). SZYMI SZYMS/ OSAKA.  VIXEN. OLIVER OLSON . NIZIOŁ . ŚLIWA . KLESZCZ. INTRUZ. RYFA RI. ADMA. ALAN. SKORUP. JONGMEN. HZOP. KPSN. KARA. VIENIO. KAFAR." - czytamy na profilu Kacpra.

Będziemy na bieżąco przekazywać Wam informacje o tym projekcie.

KRS-One
A kiedy pomoc dla swoich rodaków? Wyszła taka płyta? Czy Polacy są tylko do kupowania waszych cd i płacenia za bilety na koncerty.
Anonim
A to w Polsce toczy się wojna?! PS ty nie jesteś od kupowania ich cd, ani biletów na ich koncerty, ani od pomagania ludziom w potrzebie. Ty jesteś do niczego.
M. O. P.
Ty standardowo od narzekania
Big O
Mateusz nie wstyd wam że publikujecie takie komentarze w stylu a co z pomocą dla swoich rodaków. A co źle wam się dzieje bomby rakiety na was spadają musicie uciekać z swego kraju z powodu wojny, nie przeżyliście tego jeszcze nie wiecie co to konflikt zbrojny wojna wiedzą to tylko ludzie którzy to przeżyli chodzi mi o II wojnę światową itp ci ludzie mogą powiedzieć co to oznacza a wy dzieci żyjecie sobie w wolnym kraju jesteście na utrzymaniu rodziców albo chodzicie do pracy i narzekacie jak wam mało forsy płacą za tą pracę a co ci Ukraińcy mają powiedzieć muszą uciekać z swego kraju bo jakaś kurwa ruska napadła na nich bez powodu są ludzie w tym kraju którzy myślą inaczej niż wy nie są obojętni na ludzką krzywdę.
Adam Smolinski
Twoja argumentacja wyjaśnia to wystarczająco, może przekonałeś Pana wyżej. Usuwanie komentarzy, które wyrażają jakiekolwiek zdanie to popieranie systemu, przeciwko któremu walczą właśnie Ukraińcy
Mobb Deep
A czy on napisał, żeby nie pomagać Ukrainie! Czy napisał, że popiera Rosję? Zobacz co się dzieje. Ludzie nie potrafią już pomagać z głową. Jakoś inne tragedię poszły w odstawkę a na całym świecie jest ich mnóstwo. Spójrz ilu Polaków robi zbiera pieniądze na leczenie swoich dzieci, ilu żyje w nędzy, ilu ostatnio popełnia samobójstwo (tu statystyki przerażają). Ludzie idą za tym o czym szumią media.
KRS-One
A czy ja popieram chorego Putina? Wczoraj zwolnili mi sąsiada z pracy który ma dziecko z autyzmem, ledwo wiąże koniec z końcem. Na jego miejsce zatrudnili ukraińca. Taka ma być pomoc polaków?????
Scott La Rock
Ty ruska onuco, te farmazony to możesz sobie opowiadać na zlotach ścieku z Kompromitacji. BTW "Polaków", tak jak i "Ukraińca" piszę się wielką literą.
GOŁO I WESOŁO
ŻUREK LEŻY NA DECHACH DZIEŃ PIĘKNIEJSZY... AHHAHAHA

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>