Kanye West i The Game we wspólnym singlu "Eazy" - jest ostro!

W tym tygodniu w sieci pojawiło się kilka zdjęć i filmików sugerujących, że Kanye West i The Game wbili do studia, by razem nagrywać. W piątek ukazał się ich nowy wspólny kawałek zatytułowany "Eazy".

Utwór wyszedł po tym, jak projektant Tracy Mills zamieścił w internecie wideo, w którym Ye dzwoni do DJ'a Premiera na FaceTime. W filmiku Yeezy mówi Premierowi, że w piątek chce wypuścić nowy numer i pyta, czy legendarny producent nie dograłby do niego skreczy. "Zaczynamy całkiem... Będziemy kontrolować kierunek muzyki, teraz to zależy od nas. Kropka" - powiedział Kanye West podczas tej rozmowy.

"Życie powinno być łatwe dla wszystkich. Dokonujemy wyboru, by komplikować je dla siebie i innych. Zmień swoją perspektywę i zmieniaj świat" - stwierdził The Game w komunikacie przekazanym serwisowi Complex, odnosząc się do tytułu piosenki i refrenu, w którym słyszymy właśnie skrecze Preemo. W refrenie, jak i w samych skreczach, użyto wokalnego sampla z numeru Eazy'ego E "Eazy-Duz-It". Za produkcję "Eazy" odpowiada aż pięć osób - Hit-Boy, Mike Dean, Big Duke, DJ Premier oraz Cash Jones. Obecnie The Game pracuje nad nową solówką z Hit-Boy'em, a Kanye West nad drugą częścią "DONDY" - utwór stworzony został z myślą o pierwszej z tych płyt.

Prince po
Typowa nagrywka pod kasę.
Komsi
No shit, wszyscy muzycy nagrywają dla pieniędzy xD
90'S
Jest ostro chyba w d....e po zjedzeniu habanero, kawałek owszem dobry dla mnie ze względu na produkcję na plus Dj Premier a jeżeli chodzi o The Game'a i Kanye Westa to w tym utworze lepiej wypada ten pierwszy.
Niestety
DJ Premier The Game Kayne-nawet jak jest kupa to i tak posunięcie marketingowj jest. Psycho fani będą zachwalać dla samych ksyw. W tym przypadku HH to dalszy plan, smutne to ale prawdziwe.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>