Peja zapowiada EP-kę z innym raperem i ujawnia datę premiery "Resentymentu"

Jak się okazuje, Peja i w tym roku nie zamierza zwolnić gazu. Raper ujawnił dziś swoje plany na nadchodzący rok - zapowiedział m.in. EP-kę z innym MC oraz zdradził, kiedy dokładnie ukaże się "Resentyment". Dowiedzieliśmy się również, że poznaniak planuje sporo gościnnych zwrotek, również u zagranicznych raperów.

"W oczekiwaniu na ferie wyszło mi, że 2022 to garść ciekawych colaboracji zarówno z artystami polskimi jak i tymi ze Stanów (East-West), epka z innym raperem oraz Resentyment zapewne w dacie urodzinowej. Zatem mentalnie bujam w obłokach o beztroskim wypoczynku i jak na króla przystało bookuję studio. Emeryturę chciałem rozpocząć jako 40 latek ale chyba w tym kraju się nie da:) a że wielokrotnie powtarzałem, że bilans 40-latka zrobię gdy skończę lat pięćdziesiąt wychodzi mi, że przede mną niezły plan czteroletni. Ten rok będzie dla mnie rokiem dużych zmian. Pozdrawiam Was serdecznie popijając dobry blend domowej produkcji cytując klasyka: jeszcze będzie czas by odpoczywać. Yo!" - pisze Peja.

Wpis rapera oznacza, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z jego planem, to w okolicach 17 września otrzymamy "Resentyment".

PEJA - wywiad: "Zamiast dzieciństwa miałem rap"

Tagi: 

Anonim
Ciekawe z kim, oby nie z jakimś whackiem albo tpsem.
Dzielnicowy
Jakby z Doniem EPkę nagrał,to Paluch swój kompot mógłby wylać do kibla.
Hahaha
Jak na króla przystało hahahah. Król coś ubogi ostatnio.
Doggz@
Z Hans 52 byłby ogień
Sztk
Jestem jak najbardziej za
As
Rychu dobrze jest
Iceman
Ze mną nagra Rychu EP-kę

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>