Czy Szpaku zdradził datę swojego powrotu w "Jan Szpakowanie 5"?

Jak co roku Szpaku i Jan-rapowanie opublikowali wigilijny singiel. W swojej zwrotce szef GUGU nawinął "Wypatruj królika na mieście, on ci powie co z albumem i czy w ogóle wracam jeszcze". Bardzo ciekawa interpretacja tego wersu podsuwa trop, który wygląda dość realistycznie.

Na profilu instagramowym @szpakusimba_crew pojawiła się informacja, że w filmie Donnie Darko tytułowy bohater jest wywabiony na dwór przez królika o imieniu Frank, który mówi mu, że świat skończy się za 28 dni, 6 godzin, 42 minuty i 12 sekund. Gdy zestawimy tę liczbę z dokładną godziną publikacji "Jan Szpakowanie 5" na instastory Szpaka (17:18) to otrzymamy... równą północ w piątek 21 stycznia. A jak wiemy wszystkie single pojawiają się na streamingach właśnie o północy. Co więcej - w piątki ukazują się albumy, co dawałoby nawet okienko na drop całej płyty.

Nie zaprzeczymy - brzmi to intrygująco, pozostaje czekać do 21 stycznia lub wypatrywać królika w najbliższych tygodniach. Screen wpisu z profilu fanów Szpaka znajdziecie poniżej.

Galeria

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>