KęKę mocno odpowiada na komentarz, że "nie wie nic o presji"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-12-23 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

KęKę na swoim facebookowym profilu udostępnił swój numer "Presja", który opatrzył opisem "otwieram oczy, a ona tam jest". Jeden ze słuchaczy zarzucił raperowi, że ten przy swojej sytuacji finansowej i życiowej nic nie wie o prawdziwej presji. Jego komentarz spotkał się z ostrą reakcją radomskiego MC, który bez przebierania w słowach opowiedział z czym musiał się zmagać w ostatnich miesiącach.

"Co ty wiesz o presji? Presja to jest u mnie jak zapi*rdalam 12 godzin na budowie, kilka dzieci i długi na głowie. Łeb napi*rdala 24 na dobę, a tu trzeba dawać. A na dzielnicy tacy psychole, że wyjdziesz na 10 minut i wracasz z p*zdą pod okiem ch*j wie za co. Zaraz się p*zdeczki w komentarzach zaczną udzielać, co nie wiedzą, co to jazda na krawędzi. Od 6 roku życia musiałem utrzymywać rodzinę." - czytamy w komentarzu jednego ze słuchaczy.

KęKę nie pozostawił komentarza bez słowa i sam opowiedział jak wyglądały jego ostatnie miesiące oraz przyznał, że od lat leczy się psychiatrycznie.

"W lutym umarł mój ojciec, w kwietniu babcia. W lato zmarła babcia i dziadek mojego starszego syna. Wszyscy w pół roku. Na jesieni mój wujas. Gdyby nie leki pewnie bym oszalał. Od lat leczę się psychiatrycznie i psychoterapeutycznie. Nie wspominając o tym, że jestem niepijącym alkoholikiem, a to też ma swoje „uroki”. Od stycznia nie mogę napisać nic swojego choć robiłem rap 20 lat. Czy to blokada emocjonalna czy coś innego nie wiem. Do tego też mam nastoletniego syna i drugiego 6 latka. Obaj ze swoimi przeżyciami i problemami. No i schorowaną starszą mamę. Jeżdżę non stop między Wrześnią i Radomiem." - pisze raper. - "Trzeba być naprawdę ograniczonym aby myśleć że to że mam hajs załatwia wszystkie problemy. Idąc tym tokiem rozumowania to mogę napisać że Ty nie wiesz nic i presji. Masz robotę. Wiele lat byłem bezrobotny więc umiem rozróżnić co hajs może załatwić a czego nie. Wierz mi HAJS to ułamek 'szczęścia'. Wk*rwia mnie takie gadanie niemiłosiernie. 'Ja mam problemy, bogaci mają życie usłane różami'. Pomyśl zanim coś napiszesz. P.S Kończę bo po koronie jeszcze nie wróciłem do pełni sił. Plus mam antybiotyk na zmiany w płucach i nie powinien się denerwować. Elo."

Komentarz rapera spotkał się z ogromnym odzewem fanów i zebrał prawie 8000 reakcji i ponad 120 odpowiedzi, w tym wiele wsparcia i ciepłych słów.My życzymy Kę dużo siły i zdrowia dla całej rodziny!

Tagi: 

Gal Anonim
Rozmowy polaków przed świętami
Adaer
Ale pierdoli ten keke
Mojżesz
Przeżywa tylko tyle co każdy przeczytalem cale u mnie juz dawno wszyscy nie żyjąka oprócz mamy a jestem mlodszy od keke różnica jest taka ze ja mam tak cale zycie a on chwile i juz wymieka i dodatkowo on ma pieniądze ja z mama ostatnie oszczędność zycia wydalem na pomnik babci choroba alkocholowa ja potrafie pic caly rok i caly rok nie pic uzalnie sie nad sobą ale taka jeat wiekszosc polskich pseldo raperów
Aha
"Od stycznia nie mogę napisać nic swojego choć robiłem rap 20 lat. " Przecież jego zwrotki to generyczne kopiuj wklej :D
immortal tech
Jeśli nie miałby pieniędzy to te wszystkie sytuacje i tak by się wydarzyły, tylko bez kasy jest w chuj ciężko
atari
Kękę to co mówisz to zwykłe pie*dolenie o szopenie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>