Roddy Ricch, Chief Keef, Gucci Mane i inni - najważniejsze premiery tygodnia

Mamy koniec tygodnia, więc czas na zebranie najważniejszych premier tygodnia w Stanach.

Drugi krążek w karierze, długo oczekiwane "LIVE LIFE FAST" wypuścił Roddy Ricch.  Na produkcji między innymi Mustard, Southside, Wheezy, TM88, Kenny Beats i Boi-1da. Wśród gości usłyszymy takie gwiazdy, jak na przykład Future, Lil Baby, 21 Savage, Gunna, Kodak Black czy Jamie Foxx. Z najnowszym albumem wjechał także pionier chicagowskiego dillu Chief Keef. Jego "4NEM" to piętnaście numerów, a w sumie czterdzieści sześć minut muzyki. Wśród producentów między innymi DJ Paul.

Oprócz tego drugi album w tym roku wypuścił duet Boldy James/The Alchemist. Ich ostatnie wspólne dzieło "Bo Jackson" zyskało uznanie fanów i krytyków, zajmując wysokie miejsca w corocznych podsumowaniach najlepszych rapowych płyt. "Super Tecmo Bo" zawiera zaledwie dziewięć numerów, co daje niecałe pół godziny odsłuchu. Swoje nowe projekty wdali także legendarny DJ Kay Slay (znów z plejadą mocnych klasycznych ksywek) i kalifornijski undergroundowy kot Pacman da Gunman, a 9th Wonder uderzył z szóstą częścią instrumentalnej serii "Zion". A bardzo udany rok zamknął EP-ką Yung Bleu.

Wszystkie okładki i tracklisty oczywiście do sprawdzenia w naszym dziale Premier Płytowych.

9th Wonder "Zion VI: Shooting In The Gym"

Boldy James & The Alchemist "Super Tecmo Bo"

Chief Keef "4NEM"

DJ Kay Slay "The Soul Controller"

Gucci Mane "So Icy Christmas"

Pacman da Gunman "6325"

Roddy Ricch "Live Life Fast"

Yung Bleu "No, I'm not OK"

Wcześniejsze odcinki cotygodniowego przeglądu premier z USA znajdziecie w kategorii Premiery tygodnia

Roddy Ricch - 25 million [Official Music Video]

Yung Bleu - Yea, Save Yourself (Official Visualizer)

DJ Kay Slay - The Jungle (Official Video) feat. Snoop Dogg, Too $hort, Sheek Louch & Papoose

Boldy James & The Alchemist "Flight Risk" Official Video

KRS-One
Roddy, chief, Gucci-kurde nie znam żadnego. Pewnie jacyś młodzi.
Anonim
Gucci Mane to nie taki młody, jak znasz Young Jeezy to powinieneś znać też Gucci Mane. Ale jak gustujesz w NY i starszych rzeczach to lepiej go nie sprawdzaj bo raczej ci się nie spodoba.
Miami stick drill
Chief Keef na pewno będzie słuchane, w sumie już z 3 nuty z tego albumu słyszałem, a poza tym to nie wiem, The Alchemist może, tylko niestety nie wiem kto to ten Boldy James i czy warto sprawdzać dla samego Alchemist'a ale to się okaże.
Glop
Człowieku co ty piszesz tu że ten ""undergroundowy kot Pacman da Gunman, który jest z South Central (LA) który defacto jest także członkiem The Rollin 60’S Neighborhood Crips to dla ciebie Underground no kurde chyba nie znasz undergroundu z zachodniego wybrzeża Stanów mówią ci coś nazwy Living Legends Murs 2Mex The Nonce Busdriver Subtitle Awol One The Grouch Eligh czy też nie istniejący już duet PUTS to jest prawdziwy underground a ten Pacman Da Human to chyba z undergroundem ma wspólnego co ty z wiedzą o nim słabo słabo

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>