Roddy Ricch bije rekord za rekordem! Kolejne sukcesy młodego rapera!

Końcówka roku 2019 i początek bieżącej dekady należą zdecydowanie do debiutującego reprezentanta Compton.

 

Roddy Ricch aktualnie nie ma sobie równych, jeżeli weźmiemy pod uwagę rankingi na największych listach przebojów. Jego utwór “The Box” znajduje się na pierwszym miejscu listy Billboard Hot 100 już czwarty tydzień z rzędu, wyprzedzając m.in. wspólny numer Future i Drake’a “Life Is Good’”, a także “Circles” Post Malone’a. W międzyczasie Roddy nie dopuścił na szczyt nawet Justina Biebera i Seleny Gomez, których nowe single nie dały rady go pobić - mimo agresywnych kampanii marketingowych i zaskakującej gracji i pewności siebie Riccha. Gdy Justin namawiał fanów, by nabijali liczniki jego streamów nawet w nocy (zapętlając odtworzenie) to Roddy... również zachęcał na swoim Twitterze, by streamować właśnie singiel Biebera, z którym przecież rywalizował. 21-latek przyznał się niedawno, iż hitowy singiel został nagrany kilkanaście godzin przed premierą jego debiutanckiej płyty, co jedynie zwiększa nasz podziw dla wspomnianego osiągnięcia.

To jednak nie koniec sukcesów Roddy’ego. Jego album “Please Excuse Me For Being Antisocial” wyrównał właśnie rekord 50 Cent’a sprzed ponad 15 lat. Jest to najdłużej utrzymująca się na pierwszym miejscu list sprzedaży debiutancka płyta rapowa. Ostatnim podobnym przypadkiem był album “Get Rich Or Die Tryin’” Fifty’ego - projekt ten również spędził ponad miesiąc na szczycie rankingów. 

Wydaje się jednak, iż seria kolejnych tygodni na pierwszym miejscu “PEMFBA” może zostać przerwana przez wydany w zeszłym tygodniu projekt “Funeral” Lil Wayne’a. Mimo to młodemu raperowi udało się odeprzeć ‘ataki’ m.in. Eminema z jego “Music To Be Murdered By” oraz “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” Billie Eilish - Shady posiedział na topie tydzień po czym wrócił tam Roddy.

Pozostaje pogratulować młodemu raperowi i liczyć, iż następne projekty także będą równie udane, jak jego debiutancka płyta. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, poniżej możecie sprawdzić odsłuch “Please Excuse Me For Being Antisocial”.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>