Planet Asia i Evidence wydali album w duecie raper-producent!

Jeszcze na dobre nie osłuchaliśmy się z "Unlearning Vol. 1" Evidence'a, a członek Dilated Peoples wypuścił kolejny projekt. Tym razem usiadł za konsoletą i wyprodukował cały album dla Planet Asia.

"Rule Of Thirds" ukazało się 29 października nakładem Bigger Picture Recordings, wytwórni Eva. Zawiera 13 numerów i trwa niewiele ponad 33 minuty. Słyszymy gościnnie takich MC's jak Rome Streetz czy Domo Genesis. Już ukazały się klipy do dwóch singli. Pierwszym jest "1984", drugi to "Take It Lightly".

Evidence niedawno udzielił wywiadu Popkillerowi. Już wtedy wspominał o założeniu labelu: "Startuję też z własną wytwórnią. [...] Bigger Picture Recordings oparte jest na moich produkcjach. Moje rapsy wciąż wydaję w Rhymesayers." Nakładem BPR ukaże się także nowy projekt Domo Genesisa czy singiel Fly Anakina.

"Zrobienie jednego bitu dla kogoś jest zawsze inne. Dajesz bit i ląduje on na albumie obok kompozycji innych producentów. To fajne, szczególnie jeśli ten wyprodukowany przez Ciebie numer staje się singlem, ale i tak najbardziej wynagradzające jest stworzenie całego albumu, to wciąż dla mnie największa zajawka. [...] Chciałbym być włączony w szereg uznanych producentów" - powiedział w wywiadzie.

[Ciąg dalszy artykułu pod filmem]

Evidence - interview: "Unlearning", The Alchemist's challenge, Kanye West, Dilated Peoples legacy

Evidence i Planet Asia współpracują ze soba od lat 90. "Rule Of Thirds" jest pierwszym pełnym albumem członka Cali Agents wyprodukowanym przez Mr. Slow Flow. W 2006 ukazało się jeszcze "Medicine", solo Planet Asia na bitach Eva, ale dodatkowo swoje trzy grosze dorzucili The Alchemist i Nucleus. Pełna tracklista nowego materiału oczywiście w naszym dziale Premier Płytowych.

Planet Asia - 1984 (Official Music Video)

Planet Asia - Take It Lightly (Official Music Video)

90'S
I o takie newsy mi chodzi na tym portalu a nie co dziarna nagrała z szpakusem czy że żaluzja poszedł do pierdla takie newsy mi koło h. Latają. Planet Asia ostatnio wydaje tyle materiału że trudno ogarnąć to jest tego trochę w szczególności w duecie wielki szacunek dla niego i Evidence'a.
Hiphophead
Prawilnie przypominam, ze w 2006 Planet Asia wypusil krazek 'The Medicine' w pelni wyprodukowany przez Evidence'a z wyjatkiem dwoch numerow wspolnie zrobionych z Alchemistem, na ktorych udzielili sie chociazby Prodigy i Black Thought. Dobry material, ktory w sumie przez te 15cie lat sie nie zestarzal w porownaniu do np. 'The Sickness - Part 1' Planet Asia z podobnego okresu.
Marcin Natali

Zgadza się i jest to zawarte w treści newsa :)

"Evidence i Planet Asia współpracują ze soba od lat 90. "Rule Of Thirds" jest pierwszym pełnym albumem członka Cali Agents wyprodukowanym przez Mr. Slow Flow. W 2006 ukazało się jeszcze "Medicine", solo Planet Asia na bitach Eva, ale dodatkowo swoje trzy grosze dorzucili The Alchemist i Nucleus. "

Anonim
Wole gdy Evidence sam nawija do swoich bitów.
s.
Zjebiście, będzie sprawdzone.
Anonim
Piękna kolaboracja

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>