Made in WWA - festiwal, który hucznie otworzy 2022 rok!

wydarzenie
dodano: 2021-11-02 19:45 przez: Kontakt (komentarze: 1)

Miejsce: 

Expo XXI, Prądzyńskiego 12/14 01-222 Warszawa

Data: 

2022-01-21 13:00 to 2022-01-23 05:00

"Pokażemy wam, jak się to robi w WWA. Wchodzimy w sezon jako pierwsi, wjeżdżając do hali EXPO XXI jak do siebie. To pierwszy taki festiwal dla ludzi, którzy utożsamiają się z kulturą hip-hop / rap. Dwie sceny, na których zagrają nie tylko weterani branży, ale i nowi (jednak już doświadczeni) gracze. Na naszym pokładzie m.in. Pezet, OIO, Żabson, Miły ATZ, Białas, White 2115, JWP/BC, Dziarma, Hodak, Kaz Bałagane, Oliwka Brazil, Janusz Walczuk i inni." - czytamy w opisie pierwszej edycji nadchodzącego wydarzenia.

MADE IN WWA to nie tylko koncerty, ale również panele, warsztaty i specjalne strefy przygotowane z partnerami. Coś dla wszystkich, którzy wiedzą, co to rap.

"Na 48h przejmujemy halę EXPO XXI, która przejdzie totalną metamorfozę. Nasze inspiracje to digital, street art i oczywiście rap. Czy będą sety DJ-skie? Tak, będą! Do tego market streetwearowy dla tych, którzy kochają modę. Wszystko, co tylko chcecie - pełen hip-hop.

Lecimy z tym przez przez dwa dni i nie spojrzymy na znaki stop. W dzień market, panele, warsztaty; wieczorami koncerty na scenach Main, Fresh i Jager Stage."

WAŻNE DATY:
2/11 – start na pełnej. Ujawniamy cały line-up.
5/11 – ogłaszamy pule cenowe i podział artystów na poszczególne dni
8/11 – odpalamy sprzedaż biletów

FULL LINE-UP
OIO, Pezet | Żabson, JWP/BC, Kukon, Miły ATZ, White 2115, Dwa Sławy, Białas, Dziarma, Janusz Walczuk, Kaz Bałagane, Chivas, Oliwka Brazil, Smolasty, Szczyl, Fukaj, Barto Katt, Catch Up / Hodak, Miętha, Tuzza, Zdechły Osa.

Wydarzenie FB

Promotor: Agencja Follow The Step
www.followthestep.com
www.madeinwwa.com

Tagi: 

Kuciapens Kuciapnik
lockdown wjedzie i wam pozamiata w pizdu ten festiwalik smieszny

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>