Kto był na gali Popkillery 2021? - fotorelacja

wydarzenie
dodano: 2021-07-19 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Za nami maraton materiałów towarzyszących gali Popkillery 2021 - wczoraj otrzymaliście oficjalną videorelację, a dziś ostatnia fotorelacja, w której zaglądamy na ściankę oraz za kulisy, by ukazać Wam kto w tym roku pojawił się na gali oraz jakie niespodziewane spotkania i rozmowy miały tam miejsce.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym, partnerom, członkom gremium oraz głosującym słuchaczom - i gratulujemy zwycięzcom! No i do zobaczenia na Popkillerach 2022!

PS. W najbliższych dniach odsłonimy Wam jeszcze ostatni element związany z galą - tzn dokładne listy top 10 we wszystkich kategoriach.

Zdjęcia: Tomek Karwiński (TKF w nazwach plików), Dominik Czubak (MG w nazwach plików), Iza Tołwińska (Gala w nazwach plików), Dagmara Szewczuk, Michał Wyszyński, Kuba Kokot (podpisane nazwiskiem w nazwach plików)

Sprawdź też:

Popkillery 2021 - fotorelacja z gali rozdania nagród

Popkillery 2021 - fotorelacja zza kulis

Popkillery 2021 - oficjalna videorelacja z gali

Playlista ze wszystkimi filmami i wywiadami z gali Popkillery 2021

Galeria

Anonim
Kto był ten był.
Eastzzz
Mnie zastanawia klucz jakim kieruje się redakcja Popkillera w kwestii zaproszeń. Z jednej strony brak na każdej edycji takich person jak Mes, Peja, Dwa Sławy, Mielon, Quebo, ktory notabene po raz kolejny pokazał, że w męskie części rozrodczej ma tę galę, a pojawiają się takie osoby jak Frosti Rege, właściwie oprócz parcia ba szkło, to niczym innym tego wytłumaczyć się nie da, bo w kwestiach umiejętności, to równie dobrze mógłby być tu Pikej, a na pewno o wiele baraniej by to wyglądało.
ODB RIP
To jest przerażające, wygląda jak parada równości. Oprócz Bisza i VNMa to jakaś tragedia!!
s.
Fakt, co poniektórzy wyglądają zabawnie ale niech se każdy nosi co chce... Co do zaproszeń, to wydaje mi się, że zaproszenia wysyłane są do całej sceny a przychodzi ten kto ma na to ochotę.
Anonim69
Co to za laska z wąsami obok Piha ? XDDD
immortal tech
"Niech se każdy nosi co chce." Stary, tam są normalne transy i ludzie promujący LGBT, to już poprawność polityczna, coś co jest zaprzeczeniem fundamentów rapu!
s.
Jakie transy... idąc tą drogą myślenia to Steve Taylor i inni jemu podobni też promują LGBT?? Oni się tak nosili zanim dzieciom została zajebana tęcza. Nie mówię, że to wygląda fajnie a wręcz uważam, że facet ubrany w taki sposób to jakaś pomyłka... do rapu to ni chu ja nie pasuje, fakt. Ale chuj w to co kto nosi tak na prawdę, jego sprawa. Co do poprawności politycznej, to oczywiście JEBAĆ! :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>