Popkillery 2021 - oficjalna videorelacja z gali

video
dodano: 2021-07-18 16:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

To był naprawdę gorący czerwcowy wieczór. Po raz trzeci spotkaliśmy się na gali Popkillerów, tym razem w scenerii warszawskiej Sceny Relax - nie brakowało zarówno emocji i pięknych słów, jak ponadpokoleniowej integracji całej hip-hopowej sceny. Zapraszamy Was za kulisy w oficjalnym aftermovie! Raz jeszcze dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym, partnerom, członkom gremium oraz głosującym słuchaczom - i gratulujemy zwycięzcom!

Video: Kuba Kokot
Muzyka: Quebonafide "Cojestmałpy" Instrumental (prod. Kixnare);
Fenomen "Sensacja" (prod. Mazsa)
Fot na miniaturce: Tomasz Karwiński

#Popkillery2021 #dowhatmovesyou

Nie inaczej
Paluch i Mata obraz polskiej sceny rapu+Pihu z tranzolem. Chociaż co do jego rapu czepiać się nie można, bo kawałki ma dobre. Może tranzol mu zapłacił za foto?
immortal tech
Boże jaka hańba dla tej subkultury. Co wy robicie? To z czego kiedyś się śmialismy dzieje sie na prawde. Hipokryci, obrzydliwe transy i bananowcy. To nie ma nic wspolnego z fundamentami rapu
s.
Pierdolicie kocopoły, wiadomo, że nie wszystko jest idealnie ale nie ma co tyle narzekać. Mamy nagrody hip-hopowe z prawdziwego zdarzenia.
Patryk
Banan, któremu tatuś zapłacił songwriterów i promocję odbiera 10 statuetek jednego wieczora, w takim razie ile warta jest ta nagroda?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>