Made in WWA

Made in WWA

kategorie: Relacje, Streetwear
dodano: 2022-05-06 18:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Od współprac z Wizem Khalifą, Snoopem i The Game'em po niezliczoną ilość rockmanów i artystów z innych gatunków - nie ulega wątpliwości, że Converse i muzyka wzajemnie się przyciągają. Nie mogło więc zabraknąć specjalnej strefy tej marki na tegorocznym festiwalu Made in WWA. Sztuka i moda napędzają się, a wspieranie kreatywnych artystów jest ważnym trybikiem w tej machinie - i musimy przyznać, że koncept strefy Converse zaprojektowanej specjalnie przez jednego z członków ekipy All Stars, Bartecky'ego, naprawdę robi wrażenie.

wydarzenie
dodano: 2022-02-09 16:02 przez: Kontakt (komentarze: 0)

"Sytuacja zmusiła nas do zmiany daty, ale powiedzcie na osiedlu, że robimy ten festiwal. I niech to się trzyma. MADE IN WWA zostało przeniesione na datę 29.04–30.04, czyli w majówkę wchodzimy na grubo" - piszą organizatorzy.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2021-11-08 20:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Zgodnie z zapowiedzią ruszyła sprzedaż wejściówek na event MADE IN WWA. Do tej pory poznaliśmy line up + podział artystów na dni i market, czyli część dzienną festiwalu. A to dopiero początek tego, co szykują organizatorzy.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2021-11-02 19:45 przez: Kontakt (komentarze: 1)

"Pokażemy wam, jak się to robi w WWA. Wchodzimy w sezon jako pierwsi, wjeżdżając do hali EXPO XXI jak do siebie. To pierwszy taki festiwal dla ludzi, którzy utożsamiają się z kulturą hip-hop / rap. Dwie sceny, na których zagrają nie tylko weterani branży, ale i nowi (jednak już doświadczeni) gracze. Na naszym pokładzie m.in. Pezet, OIO, Żabson, Miły ATZ, Białas, White 2115, JWP/BC, Dziarma, Hodak, Kaz Bałagane, Oliwka Brazil, Janusz Walczuk i inni." - czytamy w opisie pierwszej edycji nadchodzącego wydarzenia.

MADE IN WWA to nie tylko koncerty, ale również panele, warsztaty i specjalne strefy przygotowane z partnerami. Coś dla wszystkich, którzy wiedzą, co to rap.

Tagi: