Magiera o Chivasie: "Nie mogę wyjść z podziwu jaki to kumaty typ"

fot. Mateusz Natali // Young Sandi

W niedzielę pojawił się u nas nowy Rentgen, w którym przepytaliśmy Magierę przy okazji jego wizyty u Hirka Wrony w Magazynie Popkillera. Wśród wielu pytań, które trafiły do wrocławskiego producenta było też to o najbardziej inspirującą rozmowę, jaką odbył w ubiegłym roku. Współtwórca White House wskazał Chivasa, reprezentanta GUGU i uczestnika ostatniej edycji Młodych Wilków.

"Bardzo fajną rozmowę, krótką wprawdzie, ale bardzo miłą, prowadziłem z Chivasem, który zaskoczył mnie wieloma rzeczami i do tej pory nie mogę wyjść z podziwu jaki to jest w ogóle kumaty typ. Nie znałem go, tak jakby z czapy zaczęliśmy rozmawiać i w minutę to wjechało na taki poziom jakbyśmy się długo znali. (...) To było dla mnie bardzo ciekawe - mimo różnicy pokoleń dogadaliśmy się w sekundę." - mówi Magiera w 5:44 poniższego filmu.

Z Rentgena z Magierą dowiecie się też m.in. jaki był najdziwniejszy dźwięk, który wysamplował, jak wygląda jego standardowy dzień oraz w czym dzisiejszy rap jest lepszy od tego sprzed 15 lat. Pod Rentgenem przypominamy też wywiad Hirka Wrony z Magierą, który ukazał się w ostatni poniedziałek.

Magiera - wywiad: "Fascynuje mnie robienie dziwnej muzyki" (Magazyn Popkillera)

Tagi: 

Noreaga
Magiera człowieku wstydu oszczędź.Już jak Peja propsujesz każdego łaka.
Jack Ryan
Dzieciaczku po raz pierwszy zgadzam się z tobą Magiera co się z tobą stało.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>