Magiera mówi w czym dzisiejszy rap jest lepszy od tego sprzed 15 lat (Rentgen)

Przy okazji nagrania wywiadu Hirka Wrony z Magierą zarejestrowaliśmy też Rentgen - a w nim sporo ciekawych wątków dla fanów wrocławskiej legendy. Jakie 5 rad dałby Magiera młodym producentom? Jaki był najdziwniejszy dźwięk, który wysamplował? Z kim najszybciej i najlepiej mu się pracowało? Z kim odbył w ubiegłym roku najbardziej inspirującą rozmowę? O wszystkim (i więcej) w nowym odcinku cyklu Rentgen!

Magiera mówi w czym dzisiejszy rap jest lepszy od tego sprzed 15 lat (Rentgen)

Tagi: 

Rakim
W niczym. Magiera zaprasza hip polowców na album i myśli, że jest drugim premierem. W polsce poziom jest taki nisko, że Magiera słaby producent nazywany jest dobrym. W sumie widać ostatnie sprzedaże cd Peji. Max złota
Glon
No i napisał mądrala jakich tu mało Magiera dla ciebie jest słaby, to ty dla dla mnie jesteś leszczem jeżeli chodzi wogle o temat rap.
Rakim
Jest słaby, ale w Polsce jest taki poziom, że daję radę. W sumie musiał zaprosić paru hip popowców na album, żeby jego cd jakoś się sprzedało. Daleko mu do DJ quika czy Rza. A nawet do producentów z Europy.
Anonim
W polsce to w niczym, chyba tylko w tym że Magiera teraz może więcej za beat dostać, bo różne osobniki większe liczby robią.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>