Sarius zawalczy na Fame MMA! Raper tłumaczy decyzję

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-26 20:46 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 8)
fot. Andrzej Kostuś

Spora niespodzianka z konferencji Fame MMA - na przyszłorocznej gali zawalczy Sarius! Raper postanowił rzucić trochę światła na swoją pasję do gal sztuk walki oraz wytłumaczyć, dlaczego zdecydował się wejść do oktagonu.

"Przez większość moich małolackich czasów towarzyszył mi sport - najpierw boiskowa koszykówka, później boks, który zacząłem trenować od 15 roku życia amatorsko. Otarłem się o mistrzostwa Polski a później moja droga potoczyła się w kierunku przeciwnym do zdrowej aktywności czy ciężkiej pracy jaką są sporty walki - co nie znaczy, że nie zdarzyło mi się dostać na niej po twarzy.
W ostatniej chwili z etapu bycia wiecznie zawieszonym pod swoim blokiem typem wyrwała mnie muzyka, dając mi nowe życie. Jakiś czas temu jednak, kiedy to dzięki niej udało mi się zrealizować szereg marzeń i osiągnięć stwierdziłem, że mimo to dalej czuję wewnętrzny niepokój i coś we mnie wciąż pozostaje niepoukładane. Przyjemny klimacik w studiu, własny dom, stabilizacja - pod stertą tych niesamowicie cennych elementów egzystencji dalej jednak tliła się jakaś iskierka, niczym mała drzazga niepozwalająca cieszyć się tą wypracowaną strefą komfortu.
Potrzebowałem czegoś jeszcze: wyzwania, adrenaliny, krwi, poczucia zagrożenia, chęci walki z samym sobą? A może to kryzys wieku średniego związany ze zbliżającą się 30?
Wracały do mnie wspomnienia i emocje skupione wokół pasji, którą kiedyś porzuciłem. Wszyscy moi znajomi wiedzą, że każda gala sportów walki to dla mnie święto - nawet jak oglądaliśmy którąś we wspólnym gronie to ja i tak następnego dnia z rana musiłem ją sobie obejrzeć jeszcze raz na spokojnie; każda konferencja, każdy wywiad spod tagu sporty walki był przeze mnie ogarniany od razu na bieżąco. Za każdym takim oglądaniem, które było dla mnie jak święto, pojawiała się też ta gorzka myśl - ku*wa jak ja chciałbym to przeżyć. Wszystko. Od samego początku, przez przygotowanie i samą walkę, żeby najbliżsi byli ze mnie dumni po wszystkim.
Musiałem przeżyć to jeszcze raz.
Kiedy jakiś czas później los skrzyżował moje drogi z włodarzami Fame MMA, pomyślałem od razu - to jest ten moment, to nie może być przypadek i jest to najprawdopodobniej jedyna w moim życiu okazja by kiedykolwiek stanąć jeszcze w oktagonie.
Nie chcąc zmarnować szansy na spełnienie swojego marzenia, zgodziłem się i oto jestem.
Zostałem wezwany z innego świata. Przybywam że świata Antihype dumnie realizować swoje prywatne marzenia reprezentując i wnosząc te same wartości, którymi kieruje się razem z Wami na codzień.
Bądźcie ze mną" - czytamy na profilu Sariusa.

***

Czy KIZO zerwał żyrandol? 6 ciekawostek z klipu "Król Balu"

Tagi: 

Lodidodi
O co chodzi z tym biciem się raperów. Jeszcze te fikołki z tłumaczeniami. Pseudo gale dla pseudo raperów.
Radek
Wszyscy jesteśmy ludźmi i jeśli ktoś o czymś marzy to bez względu na to czy jest raperem czy kimś innym ma prawo by realizować. Wyjaśnienie tej sytuacji nie zaboli tych, którzy nie widzą nic w złego w tym, że ktoś się spełnia. Jestem bardzo ciekawy jakie sukcesy Ty ostatnio odniosłeś Lodidodi i ile takich konkretnych szans na samorealizację dostałeś? Pochwal się ;)
mordo weź....
jak ktoś chce się realizować w sporcie to niech wystąpie w normalnych zawodach sportowych i tam się sprawdzi. Kolega sarius zawalczy sobie w fame mma no i spoko tylko nie o rywalizacje tu chodzi tylko o 1mln zł które dostanie za walke... Jak chce to niech walczy tylko po co te tłumaczenia z dupy?
Lodidodi
Dla mnie może robić co chce, nawet w kiślu walczyć. Po prostu się zastanawiam czy walka na gali z patusami z internetu to jego marzenie. Mam wrażenie, że teraz wszyscy nagle odnajdują w sobie wojownika, nawet Wujek Samo Zło xD Co do mnie to realizuję się zawodowo jak i prywatnie :)
Ksiegowy
Kasa misiu, kasa.
1990
Pierdolisz Seruś . Z pasjii no na bank. ...Ciekawe jakby ci zapłacili 1000 zl czy bys wyszedl tak o z pasjii. hehhee zenada z tych polaczków , raperków
Aj
Ciągle czekam aż raper stanie w ringu z linkiewicz...
immortal technique
Stary, oni juz stają z duzo bardziej zepsutymi od niej, tylko w męskim wydaniu

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>