Ten Typ Mes przedstawia światu syna - singiel i album "Hello Baby"

„Hello Baby” to tytuł dziewiątego solowego albumu w dyskografii warszawskiego rapera. Ten Typ Mes przedstawia światu swojego syna, prezentując nowy singiel „Akuku”!

„Ty jesteś tu, już czuję więź, to wielka zmiana, mniejsza niż pięść” - od tych słów zaczyna premierowe nagranie Mes. Wątpliwości, o których pisał w dwóch pierwszych utworach zapowiadających nowy album („Joga”, „Idealnym raper”) mają pozytywne tło: Typ właśnie pierwszy raz został ojcem, a płyta powstawała w okresie starań o potomstwo. „Akuku" z melancholijnym bitem Moo Latte'a to nucona opowieść o nerwach i lękach, które często towarzyszą przyszłym rodzicom.

"Nagrałem pierwszy w życiu koncept album a, żeby było trudniej, osi konceptu nie chciałem długo ujawniać. Punkty orientacyjne „Hello Baby” to staranie się o potomstwo, ciąża i wyczekiwanie nowego człowieka. Do tego dołożyłem pozornie błahe piosenki, które korespondują z poważnymi decyzjami podprogowo. I oto dzisiaj towarzyszy nam już maleńki Rysio Szmidt i mogę wreszcie ujawnić skąd takie teksty" - zapowiada Mes.

Do tej pory album „Hallo Baby” zwiastowały trzy single: „Only in Warsaw”, czyli ukłon w stronę współczesnej Warszawy, nagrany na klasycznym, nowojorskim bicie „Idealny raper” i przebojowy „Joga”, w teledysku do którego mogliśmy zobaczyć Maffashion.

Okładkę najnowszej płyty Mesa stworzyli Aleksander Żurkowski (zdjęcie) i Mateusz Machalski (oprawa graficzna). Na pierwszym planie nie kto inny, jak Rysio Szmidt. Premiera „Hello Baby” zapowiadana jest na koniec listopada.

Ten Typ Mes - Akuku ft. Moo Latte

LLL
Ale padaka. Niech juz skończy tą kariere. Całe życie wciskał ludziom kit, że rodzina nie dla niego a nagle z dnia na dzień zmiana poglądów.
Foka
No tragedia że Typ dorósł po latach, ludzie on ma prawie 4 dychy, szokujące że perspektywa zmienia się po latach. Zarzekałam się że żadnych dzieci, mam 3 dychy i coraz częściej się zastanawiam, że żadnego ślubu a łapię się na tym że myślę kogo by trzeba zaprosić i jak wymigać się od wesela. Jakby mi ktoś powiedział że tak będzie jak Mes wydawał "Kandydatów" to bym zabiła śmiechem.
Jezus
Widać że młody smark jesteś. Z wiekiem zrozumiesz ze poglądy i podejście do wszystkiego się zmienia
ano
cos w tym jest , co napisales
Adriano
Każdy kiedyś dojrzewa...
Xd
Debilu, ludzie się dojrzewają. I "tę ", a nie "tą" karierę, patałachu.
ODB RIP
Ty widac dojrzales, jak benjamin button hahaa co za nieudacznik, a obie formy sa poprawne
s.
Ja pierdole... rozumiem, że Ty na przestrzeni ostatnich 15 lat ani razu zdania nie zmieniłeś?? Jak nawijał, że rodzina nie jest dla niego to najwyraźniej w tamtym okresie nie była, teraz widocznie nadszedł ten czas.... pewnie i tak nie zrozumiesz... szkoda prądu... PS. Czekam na płytę
beb
Gratulacje, Mes! W zeszłym roku sam zostałem ojcem, to najtrudniejsza misja w życiu, ale kiedy widzisz, że to wszystko, co robisz procentuje, bynajmniej jak lokata, jest to najpiękniejsze uczucie :) Pozdro
FRU
Mistrz
Drilla X
Nie jestem fanem jego muzyki, poza tym zawsze biksowal a żaden z niego kozak, natomiast życzę mu powodzenia na nowej drodze, zależy jaki przyjmie model ojcostwa. Peace

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>