Fat Joe: "Ja Rule był jak Drake swoich czasów"

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2021-09-18 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Fat Joe i Ja Rule stanęli ostatnio naprzeciwko siebie w popularnym formacie Verzuz. Dzień później by podsumować to wydarzenie razem zorganizowali live'a na Instagramie, podczas którego Fat Joe stwierdził, że Ja Rule był "Drake'iem swoich czasów"."Z szacunkiem dla twoich hip-hopowych korzeni, ale byłeś jednak gwiazdą popu. Zawsze mówiłem każdemu, że byłeś Drake'iem przed pojawieniem się Drake'a. Miałeś hit za hitem, który był przed kolejnym hitem."
- stwierdził Fat Joe.

Ja Rule zaśmiał się z komplementu i podkreślił, że Drake jest jednym z najlepszych.

"Drake jest GOAT-em, ale nie w tym rzecz. Ale chce powiedzieć młodszym słuchaczom, że nie zdają sobie sprawy, że Ja Rule miał taką serię sukcesów jak Drake przez wiele lat. Wszystko co wypuszczał było hitem." - odpowiedział Joe.

Poniżej sama wypowiedź, a także cała walka na Verzuz.

FAT JOE VS JA RULE (VERZUZ)

reklama
dwqdqw
haha eminem go zjadl i wysral
Rakim
Drake czy Ja Rule ten sam syf. Fat Joe tylko 3 pierwsze solówki spoko. Reszta dyskografi padaka.
90'S
Z szacunkiem dla twoich hip-hopowych korzeni,(zaczynał w grupie Cash Money Click) ale byłeś jednak gwiazdą popu. No kurwa Fat Joe z całym szacunkiem dla ciebie bo od zawsze słuchałem i słucham od początku ciebie ale żeby tak od razu Ja Rule'a nazywać gwiazdą popu, Ja Rule'a też słucham i nie uważam go za gwiazdę popu to że nagrywał z gwiazdkami popu ale tobie Fat Joe też zdarzyło się to i to nie raz(Ricky Martin, Mariah Carey, Armand Van Helden, Jennifer Lopez, czy też Paris Hilton).Ok Fat Joe vs Ja Rule wybieram na bank Fat Joe ale Ja Rule też jest ok Fat Joe twoje pierwsze 4 albumy to klasyka w szczególności ten pierwszy przynajmniej dla mnie(Represent) ale potem twoje albumy już nie brzmiały jak te pierwsze (dobór gości i producentów no nie wszystkich), Duży Szacunek za D.I.T.C. ale wiadomo te twoje ostatnie albumy odstają od tych pierwszych to moja opinia ale nie o tym a co do Ja Rule'a pierwszy album Kozak potem różnie to bywało wiadomo wytwórnia Murder Inc. chociaż na tamte czasy podobało mi się to niż co teraz to mam duży szacunek jak do Fat Joe jak i do Ja Rule'a obydwu lubię ich słuchać np. Fat Joe ma współpracę z Ja Rule przy utworze What's Love gość.Ashanti ale żeby Ja Rule'a porównywać do Drake'a ok to jest zdanie Fat Joe każdy ma prawo do swojego zdania ja przynajmniej tu w tej kwestii nie zgadzam się z Fat Joe.
AK47
Ja pierdole, aż się spociłem czytając to co napisałeś...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>