Peja rapuje na bicie Jima Jonesa - spontaniczne video

dodano: 2021-09-04 18:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Peja kontynuuje serię treningowych zwrotek one-take, surowo rapowanych do kamery. Tym razem rozpoczyna weekend krótką 16-tką na bicie Jima Jonesa "Summer Wit Miami", a w tekście znajdziemy nawiązania do Stetsasonic czy... Marcina Flinta.Warto wspomnieć, że w bicie znajdziemy tu sampel z "Between The Sheets" Isley Brothers, które samplowano w wielu klasykach - mogliśmy usłyszeć go też m.in.u Jaya-Z ("Ignorant Shit", wykorzystane potem na mixtape'ie przez Drake'a i Lil Wayne'a), Keitha Murraya ("The Most Beautifullest Thing In This World") oraz Notoriousa B.I.G. ("Big Poppa").

Polecamy też wcześniejsze surowe zwrotki od Peji - tutaj niektóre z nich:

Peja rapuje na bicie z klasyka lat '90 - video

Peja nawet na wakacjach nie przestaje rapować - video

Tagi: 

ODB RIP
Taki piękny bit tak pokaleczył. Zakładam się, że nawet ja nawinę znacznie lepiej. Jesli opublikujecie to mogę to zrobic nie będąc raperem
Dzielnicowy
Nie wiem czy to tam pada,czy on tak pluje czy mucha lata
Grest
Nie wiem dlaczego, ale ten raper do mnie nigdy nie przemawiał. Najpierw wylansował się plując i obrażając Liroya (z zazdrości moim zdanie, że Liroy osiągnął sukces komercyjny). Później wszystkie jego teksty na jedno kopyto: " Siedzę pod blokiem, bieda dookoła, przemoc domowa, i inne takie tam pierdoly".

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>