Onar łączy siły z niemieckim raperem w kolejnym singlu z "ACHTUNG"

Na kanale youtubowym Onara pojawił się dziś kolejny singiel z albumu "ACHTUNG". W numerze "Keine Grenzen" udzielił się niemiecki MC, Erabi, a sam klip został nakręcony w Berlinie. Produkcją numeru zajął się Szwed SWD."Europejską scenę rapową sprawdzam już od kilku dobrych lat, zdecydowanie wnikliwiej niż produkcje ze Stanów. Nie mówię tu tylko o słuchaniu mainstreamowych ksywek i singli, ale o przeszukiwaniu zakamarków Spotify czy wchodzeniu w udostępniane przez dużych graczy kawałki ziomali. Na produkcje Erabiego trafiłem przez jego wspólne single z Azadem, którego fanem jestem od samego początku. Od pomysłu i zajawy, aby zrobić coś niecodziennego i nieoczywistego, do wspólnego numeru i klipu - tak powstało 'Keine Grenzen'." - pisze Onar pod kawałkiem.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Onar feat. Erabi - Keine Grenzen (prod. Szwed SWD, scratch DJ Vazee)

Tagi: 

Rakim
Byłem od zawsze fanem Onara, ale jego ostatnich produkcji nie idzie słuchać. Bierze jakiś wacków na płyty typu Kizo czy szwaba i myśli, że to mu podbije sprzedaż. A działa to odwrotnie.
Koles
Polska niemcy ten sam ból co ty onar pierdolisz ha ha ha !
90'S
Ja od początku kariery Onara tzn od czasów TJK byłem i jestem fanem i nie powiem złego zdania na jego twórczość, to że nagrywa z jakimiś wackami pokroju kizo itp to mi nie przeszkadza nadeszły takie czasy nie ma na to wpływu jak jesteś oddanym fanem czyjegoś artysty jak ja nie powinno ci to wogle jakoś przeszkadzać.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>