Żabson i Oliwka Brazil gośćmi debiutanckiej EP-ki Young Leosi

Preorder debiutanckiej EP-ki Young Leosi, która spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, zamknie się wcześniej niż planowano, czyli już jutro. Raperka z tej okazji ujawniła tracklistę "Hulanek", na której znajdziemy tylko dwójkę gości - Żabsona i Oliwkę Brazil."Misie chciałam Wam bardzo bardzo podziękować za tak ciepły odbiór mojego preorderu. Jestem wzruszona kiedy widzę te liczby, mimo że to dopiero moja pierwsza Epka. Dziękuję za zaufanie i obiecuję, że Was nie zawiodę. Będziemy do tego tupać nóżką w każdym klubie. Z okazji tego, że już są Was tysiące musimy zamknąć preorder troszkę wcześniej. Ilości przerosły nasze oczekiwania, a nam bardzo zależy na tym żebyście dostali materiał jak najszybciej, dlatego w środę o północy zamykamy sprzedaż." - pisze Young Leosia.

Obecność Żabsona na płycie była wiadoma wraz z premierą singla "Jungle Girl", natomiast gościnka Oliwki Brazil zaskakuje - raperka niedawno zadebiutowała gościnnym udziałem w singlu Smolastego "Oh Daddy", a pod koniec tego miesiąca ma ukazać się jej nowy solowy singiel.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

kempofan
Jednoczesnie wywiady z Az, Dilated Peoples itp kurwa tfu young leosia hahahah
Natalia Mateusiak
Mateusz, zastanawiam się czy gdy się widzisz ze swoimi znajomymi, którzy z racji wieku już coś w życiu osiągnęli i spoważnieli, to nie wstydzisz się przy nich mówić, że jesteś naczelnym portalu promującego "takie coś". Wiadomo. Hajs musi się zgadzać, ale ja przy moich znajomych (nawet takich menago korpo-szczur) wstydziłbym się po prostu o tym rozmawiać. Co innego pasja - bo pasję to Ty miałeś za czasów Spinnera, albo pierwszych miesięcy istnienia popkillera... O tym można mówić z dumą. A co innego to co jest tutaj teraz. O czym z nimi rozmawiasz? "Promuję JungLełosie dla grup 10-14"? Już widzę tą niezręczność. W gronie 30+.. Ja bym się wstydził. Ale to ja.
XY
No i jak się nie zgodzić z tym komentarzem w pełni popieram.
nie czepiałbym się
gdyby to był portal o popie, trance, muzykę klubowej, eksperymentalnej czy po prostu złej, ale popkiller :O ?
FRU
To jest nie w porządku. Jak ekipa nagrała płytę nikt nie pisal o nich raperzy tylko youtuberzy, a o Leosi Young juz piszą. Przecież to jest jakiś skandal. Co na to Paluch? Który swoją drogą na koncercie ekipy stal w pierwszym rzędzie. A serio to ten jeden ziomek z ekipy wspominał, że gdy spotkał palucha usłyszał od niego, że świetną robotę robią. Jeśli to prawda to ja wysiadam.
 VX
Że co kurwa Paluch tak powiedział, to jest jego zdanie każdy ma swoje prawo do wypowiedzi na dany temat i nie każdy musi się z tym zgadzać i ja też się z tym nie zgadzam że ekipa robi świetną robotę.
FRU
Jakiś czas temu Paluch krzyczał, ze sceny, że young multi i inni rapujący youtuberzy są tacy i tacy a dziś, że jedni z nich są cacy. Może kogoś nalezaloby przeprosić.
90'S
Dlatego tak mało słucham pl rapu, a ogólnie to są tylko ludzie i każdy gada co chcę nie mamy na to wpływu dla mnie youtuberzy to są bardzo i to bardzo słabi w tym co robią a jak coś robią np muzę to już wogle padaka no ale jeżeli Paluchowi to się podoba tzn że mówi że ekipa robi świetną robotę a wcześniej mówił że youtubery robią gówno to coś nie halo, albo masz zasady albo nie ja np mam i od początku twierdzę że youtubery nie powinni brać się za rap bo robią z tego takie gówno że huj ale pobyt na takie gówno też musi być nadeszły takie czasy gdzie gówno sprzedaję się lepiej niż oryginał.
FRU
Prawo do własnego zdania jak i tez jego zmiana swoją drogą, ale to miało być biuro ochrony rapu. Druga sprawa, że wciąż są to tylko domysły i spekulacje, bo przecież Paluch tych słów nie potwierdził. 60tka - taki żart sytuacyjny :) tam gdzie kończy się tolerancja, zaczyna się przywolenie na chłam. Najlepsze, że to wszystko pod niusem o Leosi

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>