Lupe Fiasco i Royce Da 5'9" dissują się w swoich nowych numerach

kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-23 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Spore zaskoczenie na amerykańskiej scenie. Przedwczoraj niespodziewanie Royce Da 5'9" zdissował Lupe Fiasco w opublikowanym na Instagramie numerze "Silence of the Lambda". Raper nie musiał długo czekać na odpowiedź, bo Lupe już następnego dnia udostepnił numer "SLR 3 1/2".Beef swoją genezę ma w rozmowach raperów na Instagramie o tym, komu należy się tytuł najlepszego MC. Ostatni live miał miejsce tydzień w temu - wtedy Royce użył wobec Lupe słowa "bitch".

Miejmy nadzieję, że raperzy jednak dojdą do porozumienia, ponieważ przez długi czas byli dobrymi znajomymi i prowadzili nawet wspólny podcast The Lupe and Royce Show.

Poniżej załączamy oba dissy.

reklama
polski rap gówno
royce świetny diss, ale co lupe nagrał to nie mam pytań.
beb
Z 10, może trochę więcej lat temu, to moi ulubieni raperzy z usa. Teraz nie znam sprawy, nie interesuje mnie to zbytnio, ale szkoda dla mnie, że się disują
XY
dissy to nierozłączna część kultury HH zawsze będą ja tam obydwu raperów lubię na pewno się pogodzą jak inni raperzy w Stanach, i po jakiego HUJA robić sobie jazdę któremu należy tytuł najlepszego mc's dla kogoś najlepszym mc's będzie Rakim (dla mnie) a dla kogoś innego young thug kwestia gustu muzycznego.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>