XXL Freshman 2021 - znamy cały skład!

dodano: 2021-06-17 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 10)

Największa akcja promocyjna młodych ksywek za oceanem rusza z kolejną edycją. Poznaliśmy skład 11 raperów i raperek, reprezentujący różne zakątki Stanów.

W składzie znalazły się aż 4 raperki: Lakeyah, Rubi Rose, Flo Milli i Coi Leray. Oprócz nich do Freshmanów dołączyli 42 Dugg, Morray, Pooh Shiesty, Blxst, Iann Dior, Toosii i DDG, który dołączył jako wybór fanów.

Bitami pod cyphery zajmie się Nick Mira oraz część kolektywu Internet Money.

Anonim
Pooh Shiesty, nie wiem czemu, odkąd pierwszy raz go usłyszałem i zobaczyłem że kręci niezłe liczby, wiedziałem że będzie. 42 Dugg dobrze że się dostał.
Jdjdjf
Ktoś z gospel, albo ktoś nie o narkotykach(gloryfikowaniu) , kasie i ciuchach?
JJ
The HRSMN(Canibus,Ras Kass, Killah Priest,Kurupt) - Last Ride to jest kurwa rap a nie jakieś XXL Freshman'y, chociaż kiedyś było naprawdę ok a teraz jeżeli chodzi o XXL Freshman to naprawdę słabiutko słabiutko.
polski rap gówno
weź ty typie wracaj do tej jaskini i nie wyłaź bo w rapie nie ma miejsca na takie zamknięte łby jak ty. włącz sobie uziego, thuggera albo nowy album migos i się wyedukuj co to prawdziwy rap.
JJ
polski rap gowno ty wracaj do nory i nie wyłaź stamtąd przez następne 100 lat, sam masz zamknięty łeb jak ty włącz sobie disco polo albo inny chłam nie znasz się na prawdziwym rapie tutaj się pokazujesz, że narzucasz swoje jazdy uzi thugher albo migosów po jakiego HUJA się spuszczasz, dalej słuchaj sobie tego swego chłamu tutaj ładnie się prezentujesz ale w 4 oczy ciekawe czy byś był taki odważny, i powiedział mi to ja wiem że nie bo jesteś młodym szczylem po szkole który tutaj daje swoje gówniane mądrości na temat a wogle nie masz dzieciaczku pojęcia, więc szczylku nie będę się starał o to czy dla ciebie prawdziwy rap to uzi czy też nowy album HRSMN każdy ma swoje prawo do tego tematu nie musisz się ze mną zgadzasz jak chcesz szczylku żebym tutaj za każdym razem jechał ciebie jak szmatę, nie ma sprawy za każdym razem chcesz narzucić swoje zdanie że dla ciebie prawdziwy rap to ten co się promuje, tzn trap itp szczylku koło HUJA mi to lata co ty na codzien słuchasz ale za taki komentarz co napisałeś sobie do mnie to w realu inaczej byś się zachował zanim by coś powiedział do mnie a tutaj jesteś kimś bo nie mogę nic ci zrobić szczylku ale w realu to już inna sprawa.
Co?
Migos to nie rap. Prawdziwy hahha. Pomyliłeś z popem.
Anonim
A ty to w piwnicy siedziałeś przez ostatnie 10 15 lat przeciez to nie od wczoraj jest wysyp gówna
JJ
no i się zgadzam z tobą człowieku nie od dziś jest wysyp gówna dlatego ten szczyl o nicku polski rap gowno słucha głównie samego gówna bo musi być na topie gówna.
Killarmy
Akurat Cannibus to psuł tam kawałki. A te XXL to polski odpowiednik SB mafia. Hip pop dla dzieci
KRUPEXX
SŁABIUTKO w tym roku

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>