24kGoldn - jedyny polski wywiad: o XXL Freshmen, Tik Toku, platynowych singlach przed debiutem

24kGoldn staje się jedną z najgłośniejszych ksywek tego roku - jego "Mood" bije rekordy popularności i jest obecnie najczęściej streamowanym utworem na świecie. Na ten moment utwór zebrał 340 mln odsłuchów na Spotify i 90 mln odsłon na YouTube, a na samym Spotify zdążył w ostatnim miesiącu zebrać 38 mln słuchaczy!

Z 19-letnim talentem zdzwoniliśmy się przez Zooma, by porozmawiać o wrażeniach z udziału w tegorocznym XXL Freshmen, wykręceniu tiktokowych virali i jego planach na... doradztwo finansowe dla mniejszości i biednych. 24kGoldn opowiedział nam też o tym jakie to uczucie być pierwszym platynowym raperem w historii San Francisco i zapowiedział czego spodziewać się po jego debiutanckim "El Dorado".

Rozmawiał: Mateusz Natali

PS. Poza głównym wywiadem udało nam się też zrealizować z Goldn'em dodatkowe materiały, więc to nie ostatnie video, które dostaniecie na naszym kanale!

24kGoldn - interview: on XXL Freshmen, Tik Tok, being first Platinum Artist from San Francisco

Real HH 90
Z całym szacunkiem dla ciebie Mateusz ale ten 24kGoldn pierwszym platynowym raperem w historii San Francisco no chyba dla kogoś bo znam w H....j o wiele lepszych raperów z tamtego regionu np. RBL Posse, Cellski, San Quinn czy też Messy Marv a to niektórzy ww raperzy a ten gość o ksywie 24kGoldn to koło rapu chyba tylko stał bo w jego muzyce nie ma nawet tego rapu co najwyżej przeciętne R&B.
Mateusz Natali

A co ma jakość do faktu zdobycia platyny? :) Tak, jest pierwszym platynowym z San Francisco, do tej pory platyny w Bay Area zgarniali głównie raperzy z Oakland (Too $hort, G-Eazy) czy E-40 który jest z Vallejo. Oczywiście, że było paru kozaków z SF, np Rappin' 4-Tay, Ya Boy czy właśnie San Quinn, ale ogólnie zaskakująco mało graczy z Bay pochodzi właśnie z San Francisco.

jorgen
a clyde carson skąd jest ?
Oliwia
Jeśli coś ci w nim nie pasuje to poprostu n słuchaj go a gust każdy ma inny jeśli np.idę do fryzjera patrzę na cennik i jest za drogo to n podchodzę do fryzjera i n mówię ,,ale tu macie drogo nigdy tu już n przyjdę"
Real HH 90
Mateusz nie zrozum mnie źle ja po prostu nie trawię jak na razie tej tzw.nowej szkoły jak ten ww artysta dla mnie osobiście on nic nie z rapera a jeżeli chodzi o Oakland to wolę bardziej Too $horta niż G-Eazy ale wiadomko rzecz gustu ja jestem z starej daty jeżeli chodzi o rap wiadomko lata 70 80 90 no i początek wieku XX do teraz z małymi wyjątkami.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>