Polska Wersja wskazuje zespoły, które powinni znać młodsi słuchacze

Często młodszym słuchaczom, jak i twórcom zarzuca się, że nie znają klasyki. Polska Wersja to zespół, który wychował się na klasycznych polskich składach i w jakiś sposób kultywuje brzmienie, rozpoczęte przez te właśnie grupy. Podczas wywiadu w studiu RapNews duet wymienił rapowe składy, z którymi powinno zapoznać się młodsze pokolenie.

"Molesta, ZIP Skład, Peja/Slums Attack, Kaliber 44, WSP." - wymieniają wspólnie Jano i Hinol.

Hinol aktualnie przygotowuje się do wydania swojej drugiej solowej płyty. Raper zrobił ostatnio takeover naszego Instagrama i odpowiadał na pytania fanów.

Pełen wywiad z RapNews Studio możecie obejrzeć poniżej.

JJ
Często młodszym słuchaczom, jak i twórcom zarzuca się, że nie znają klasyki. No i jak się nie zgodzić z tym, Polska Wersja ma całkowitą rację niech mi teraz jakiś młodzik napisze czy słucha Molestę, ZIP Skład, Peja/Slums Attack, Kaliber 44, WSP., no kurwa chyba nikt teraz młodziki słuchają totalnego GÓWNA co serwuje net i youtube oni nie chowali się na tym i dlatego nie znają tego bo stwierdzają że to prehistoria teraz jest na czasie słuchanie ekipy kamerzysty tymka itp takie czasy kurwa ale są tacy ludzie jak ja którzy chowali się na tym i nigdy nie pójdą w zapomnienie pozdro Polska Wersja.
polski rap gówno
5 element hip hopu to wiedza i znajomość jego historii i klasyków. młodzi o tym nie wiedzą i traktują rap jak muzyczkę do posłuchania z ziomkami a nie styl życia jak my, którzy siedzimy w tym od lat. szkoda, że są zamknięci na poznanie tej kultury bo jest na prawdę bogata w zajawkę i zrozumienie życia w pewnym sensie. więcej artystów powinno o tym przypominać młodszym słuchaczom a nie tylko liczyć na ich pieniądze.
polski rap gówno
zapomnieli o wks od alcomindz
Anonim
Usunąć molestę i zip i mamy nawet niezłą listę.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>