Miszel zapowiada EP-kę dedykowaną Euro 2020

video
dodano: 2021-06-12 20:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Po premierze debiutanckiego "W stronę słońca" Miszel przygotował specjalne wydawnictwo, które spodoba się zarówno fanom rapu, jak i piłki nożnej. Raper zapowiedział EP-kę "EUROTRAP", która została nagrana przy okazji trwającego Euro 2020. Otrzymaliśmy również pierwszy singiel zapowiadający krążek. Numer "Platini" został wyprodukowany przez APmg.

"Mamy przyjemność zaprezentować Wam pierwszy singiel zwiastujący specjalne wydawnictwo Miszela pt. 'EUROTRAP' przygotowane z okazji rozpoczynających się właśnie Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Konceptualny projekt składa się z 5 eklektycznych numerów, które dzięki swojej tematycznej podstawie łączą się jednak w spójną całość. W tytułach każdego z utworów pojawiają zdobywcy Mistrzostwa Europy na przestrzeni lat 1968-2016. Krążek swoim udziałem w jednym z numerów wsparli również tajemniczy goście." - czytamy w opisie nowego singla Miszela.

Premiera EP-ki w serwisach streamingowych już w przyszłym tygodniu. Co ciekawe wydanie fizyczne będzie można nabyć gratisowo przy złożeniu zamówienia ze strony QueShopu za minimum 50 zł.

Tagi: 

polski rap gówno
euro 2020, nie zmieniali nazwy. a typ i tak jest łakiem
Anonim
Napisał łak o łaku

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>