Kooza reaktywuje swój kanał i rusza z akcją promującą podziemnych MC

Swego czasu na kanale Koozy pojawiało się wiele ciekawych klipów m.in. z udziałem takich graczy jak Oki czy Qry, które charakteryzowały się własnym wyrobionym stylem. Niestety przez ostatni rok nic się na nim nie pojawiało - do minionego wtorku, kiedy autor klipów wrzucił nowy teledysk Ejtena, wyjaśnił brak aktywności na kanale oraz zapowiedział akcję promującą podziemnych graczy.

"Siema, nie wrzucałem nic prawie rok... zaniedbałem troszeczkę ten kanał, ale pracowałem ostatnie pół roku nad tym, żeby przez najbliższe miesiące regularnie pojawiały się tu klipy podziemnych graczy, którymi się jaram. Na pierwszy ogień rzucam Wam mojego ziomala Ejtena, którego powinniście już kojarzyć. Śledzcie nasze socialki, bo szykuje giga mocne współprace z totalnymi podziemnymi kozakami(i nie tylko). Dzięki wszystkim za wsparcie, pchajmy to jak najdalej!" - pisze Kooza.

Autor teledysków opublikował również teledysk Ejtena do numeru "USA". Podziemny MC jest reprezentantem Wołomina, który już wcześniej pojawiał się na kanale directed by KOOZA.

Tagi: 

Qr
Kozak klipy KOOZA ale kolejny noł nejm łak...na majku

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>