Kooza autorem klipu Popkiller Młode Wilki 7 "Hip-Hop"!

video
dodano: 2019-11-26 20:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Już jutro o 17:00 ukaże się klip do wspólnego singla Młodych Wilków 7 zatytułowanego "Hip-Hop". Kto go zrealizował? Zamiast ekipy filmowej postawiliśmy w tym roku na wyróżnienie swoistego "Młodego Wilka video", który w ostatnim okresie przebojem wdarł się do mainstreamu, samodzielnie przeciwstawiając wielkim domom produkcyjnym i zyskując przydomek "polskiego Cole'a Bennetta". Charakterystyczne stilo, ogromna kreatywność i pomysłowość a także nos do nowych twarzy, które intensywnie i z pasją promuje na swoim kanale. Za tegoroczny klip odpowiada Kooza!

fot. Young Sandi

Zanim go obejrzycie sprawdźcie krótką sylwetkową rozmowę z autorem takich obrazków jak "Whoop!" czy "@".

Popkiller Młode Wilki 7 - Hip-Hop (prod. MØJI / Faded Dollars)

Pamiętasz kto/co sprawiło, że postanowiłeś wziąć się za produkcję klipów?

Największym bodźcem do rozpoczęcia mojej przygody z kręceniem był mój dziadziu, który zaszczepił we mnie zajawkę wideo. Od zawsze bardzo jarałem się rapem, chciałem robić coś w tym kierunku, więc razem z ziomkami z osiedla zaczęliśmy kręcić własne wersje teledysków pod instrumentale Gedza i FORXST'a.

Kto był w tej kwestii Twoją największą inspiracją? I kto jest nią teraz?

Ciężko to stwierdzić. Jeżeli chodzi o moje początki, to była to ekipa HDSCVM (wcześniej działający pod nazwą Evil Eye Studio) Zawsze chciałem stworzyć taki klip jak Gedz "Akrofobia". Dzisiaj mega inspiruje mnie twórczość BRTHR, Dextera Navvy i Dave'a Mayersa.

Co uważasz o komentarzach określających Cię "polskim Cole Bennettem"?

W sumie jest to miłe, bo ewidentnie rozwijam swój kanał w tę stronę co Cole. Dążę do tego, by zwiększać zasięgi i jak on promować młodych artystów.

Który ze swoich klipów uważasz za najlepszy/najważniejszy?

Najlepszy jeszcze nie wyszedł. Najważniejszy to zdecydowanie WHOOP. Ten klip dał mi i Okiemu wiele nowych możliwości, otworzył nowe drogi oraz pozwolił większemu gronu pokazać moją stylistykę.

Czym jest dla Ciebie akcja Młode Wilki? Od jak dawna ją śledzisz?

Młode Wilki śledzę od edycji 2013. Zawsze była to dla mnie akcja trochę podsumowująca pewien okres w polskim podziemiu, gdzie do głównego składu wybierano najlepszych, by mogli pokazać się jeszcze szerszej publiczności.

A jak podszedłeś do produkcji tegorocznego klipu? Chciałeś nawiązać jakoś do dotychczasowych czy też ugryźć temat od całkiem innej strony?

Chciałem ugryźć temat po swojemu i zrobić totalnie inny klip niż w poprzednich edycjach. Przede wszystkim każdemu z Wilków poświęciłem więcej czasu, po to żeby jego zwrotka wyróżniała się na tle reszty. Każdy ma swoje lokalizacje, patenty, przez co klip jest bardzo zróżnicowany.

Jak więc wrażenia z samego planu już po zdjęciach?

Było przekozacko, czułem się bardzo komfortowo i cieszyłem się z tego, że każdy Wilk podchodził do mnie z zaufaniem. Dzięki temu dali mi się poczuć jakbym sam był Młodym Wilkiem, za co mega im dziękuję!

Nie da się ukryć, że ostatnio wokół Ciebie dzieje się bardzo dużo - coraz więcej zleceń, ruchów, cały projekt chillwagon... Umiałbyś określić jakoś swoje plany lub cele na najbliższy rok?

Na pewno rozwój kanału, chillwagonu i ciągła praca!

OKI - WHOOP? (directed by KOOZA)

GOAT (directed by KOOZA)

chillwagon - jolka

Prawdziwy100
04:30 7
fat_mike
Prawda jest taka, ze fajnych klipow w Polsce sie wlasciwie nie robi. Albo z jednej strony reklamowe ekipy i plany zdjeciowe, albo z drugiej jakies wyjazdy turystyczne i przy okazji nakrecmy video, skoro juz jestesmy nad morzem. Jaka scena, takie klipy.
asdasdasda
przeciez ten koza robi klipy jakby chwile temu wzial ta lustrzanke do reki pierwszy raz. nic w tych klipach nie ma. tylko hdscvm.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>