Kanye West nadchodzi z nowym albumem? Tak mówi jego manager...

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-11 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Kanye obchodził 3 dni temu swoje 44 urodziny. Z tej okazji raper wypuścił część kolekcji ubrań w kooperacji z marką Gap, a jego manager... zdradził tytuł nadchodzącej płyty rapera.

Manager artysty, Abou "Bu" Thiam skomentował zdjęcie nowej kolekcji ubrań krótkim komentarzem: "'WestDayEver'. Album OTW!".

Nie znamy daty premiery, ale wiemy jaki będzie tytuł płyty. Manager wydaje się być dobrym źródłem, więc możliwe, że "WestDayEver" faktycznie się ukaże, tym bardziej, że od premiery "Jesus Is King" minęły prawie 2 lata.

Wcześniej raper miał wypuścić album "DONDA" zatytułowany na cześć jego matki, ale niestety póki co jego temat ucichł.

Tagi: 

reklama
Sadboy
Zastanawia mnie czemu nie pojawił się żaden news o kawałku Snowflakes Toma McDonalda pomimo faktu że kawałek był numerem jeden sprzedaży na itunes (biorąc pod uwagę WSZYSTKIE gatunki muzyczne) i numerem 1 przez 3 dni na YT.
JJ
No ja też nie wiem dlaczego, ale sprawdziłem sobie przed chwilą tego Toma McDonalda byłego wrestlera z Kanady może że Popkiller jak i inne portale nie nadążają ze wszystkimi newsami że świata muzyki promują co jest na czasie trapy itp., ale wracając do tematu Toma McDonalda to na Facebooku napisał że The Beatles, Pink Floyd, Led Zeppelin, Black Sabbath, Joe Cocker, Janis Joplin, Eminem i Aerosmith to są jego inspiracje muzyczne widać to po tym klipu jak na pierwszy raz jest ok. Tom MacDonald stwierdził w poście na Facebooku, że uważa Eminema za „prawdopodobnie najlepszego rapera wszechczasów” i że Eminem był powodem, dla którego zaczął rapować, no to już jego osobiste zdanie nie muszę się z tym zgadzać ale Eminem według mnie jest dobrym raperem nie zaprzeczę.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>