Tymek po raz trzeci przekroczył 100 mln wyświetleń na Youtube!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-06-07 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)
fot. Young Sandi

Tymek spośród polskich raperów ma póki co na koncie najwięcej numerów, które przekroczyły magiczną barierę 100 mln wyświetleń na polskim Youtube. Dziś do tego dorobku jako trzeci kawałek dołączył "Rainman" z gościnnym udziałem Trill Pema i Tedego.

Tymek ma w tym momencie na koncie aż trzy numery z takim wynikiem - oprócz "Rainmana" 100 mln wyświetleń zdobył "Jezyk Ciała" oraz "Anioły i Demony". Sam "Rainman" jest natomiast ósmym kawałkiem, który dołączył do tego elitarnego grona.

Tagi: 

Anonim
Nic dziwnego, w polsce disco-polo wyjątkowo dobrze się sprzedaje. Ale teraz pdf będzie miał podnietę, pewnie już sobie wkręca że to jego zasługa.
TDF King
No cóż zapewne większość weszła w ten klip dla Tymka to bez wątpienia, jednak to zwrotka TDFa jest najlepsza w tym kawałku. Zresztą TDF zawsze zjadał Featy. Klasyczny przykład to Uderz w Puchara
Anonim
Przecież tam go nie ma na feat. jest dopiero na remixie. Ja go nie trawię i tyle. (nie, nie od beefu z Peją, dużo wcześniej już miałem o nim wyrobione zdanie) Ciekawostką jest że gdzieś tam na ogłoszeniu koncertu czy czymś takim pisało ,,tede - twórca takich hitów jak rainman" w ch słaba akcja...
15Rachel
To co on wyprawia i jakie liczby wykręca, szok. Trzy single z 100mln. Brawo
Anonim
Swoją drogą strasznie ograniczeni są ludzie w pl muzycznie. Ile osób go może słuchać? Załóżmy że 300 tys. fanów z polski i nic więcej, no i dużo osób okazyjnie bo nuta popularna to wyjdzie może ze 2 mln ludzi, wątpię że tyle jest zainteresowanych tą pioseneczką ale powiedzmy. No i jak te 1 czy 2 mln osób nabija tyle wyświetleń to muszą w kółko tego samego słuchać całymi dniami.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>