Apollo Brown i O.C. publikują archiwalny klip z... 2012 roku

video
dodano: 2021-05-29 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Apollo Brown i O.C. w 2012 roku wydali wspólny album "Trophies". Teraz duet opublikował oficjalny klip do numeru "Just Walk". Dlaczego dopiero teraz? Apollo Brown zdradził powód na swoim Instagramie.

Klip nie został opublikowany wcześniej, ponieważ jego charakter nie pasował do obranej stylistyki przy promocji albumu "Trophies". Teraz duet chciał podzielić się nim i sprawić gratkę dla fanów.

Tagi: 

Shaolin Masta
Zajebista płyta
JJ
Właśnie przesłuchuje trzeci raz pod rząd(i na pewno nie ostatni) ten album, i stwierdzam że album no kurwa kozak Apollo Brown zrobił zajebiste bity na ten album O.C. u mnie w pierwszej piątce jeżeli chodzi o raperów. Od zawsze uwielbiam O.C. dla mnie jest zajebistym raperem po tym albumie z Apollo Brownem, O.C. wydał jeszcze kilka albumów tj. Ray’s Café z Ray West 2014 Ray’s Café: The After Hours EP z Ray West 2014 Dive In z Debonair P 2015 Same Moon Same Sun 2017 Perestroika z Apathy 2017 A New Dawn 2018 Opium z PF CUTTIN 2018. Kiedy premiera albumu była w 2012 pamiętam recenzję tutaj na Popkiller napisaną przez Daniela Wardzińskiego, i napisał czy "Trophies" dorasta do poziomu trzech poprzednich, za które ja (i nie tylko ja) uważam "Word...Life", "Jewelz" i "Starchild"? Napisał że tak i ja teraz uważam po 9 latach od wydania tego albumu że poziom jest a ogólnie to ja osobiście wszystkie albumy O.C. biorę w ciemno bo są Zajebiste i mają Poziom i to Wysoki.
JJ
Zajebista Płyta tylko w głównym wydaniu było 16 utworów a w wersji US deluxe edition było 18 utworów np The Biggest Loser i Prove Me Wrong (Live From Headqcourterz Radio Rip)
FRU
Ja po drodze trochę zapomniałem o O.C.z korzyścią dla A.G. Same Moon Same Sun ok, ale ten numer co wyszedł Ditc - Make Em So Proud (Hold Up) to jest taki as. Chyba teraz właśnie sobie uświadomiłem, że tej płyty w końcu nie przesłuchałem ha xD Nadrobię jak uznam, że nie mam czego słuchać.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>