Migos powracają w trzecim singlu z "Culture III"

video
dodano: 2021-05-16 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Oby nowy numer był sygnałem, że długo wyczekiwane "Culture III" ukaże się niebawem. Migos wracają po prawie roku przerwy z nowym singlem, "Straightenin" opatrzonym typowym, ulicznym klipem prosto z ulic Atlanty.

Numer został wyprodukowany przez DJ-a Durela i nie jest on żadnym eksperymentem, a raczej kontynuacją dawno obranego stylu.

Na początku tego roku trio opublikowało film, w którym raperzy opowiadali o powstawaniu płyty oraz jak pandemia wpłynęła na ich życie.

Sprawdź też: Popkillery 2021 - głosowanie (spis kategorii)

Tagi: 

XY
No i jest pytanie do polskie rap gówno jak się nazywa pierwszy mixtape tria Migos bo przecież jest wielkim fanem tego tria.
polski rap gówno
Juug Season, typie
JJ
No dzieciaczku zdałeś czyżby w internecie sprawdził odp chyba tak ale brawo bo wydawało mi się że nie znasz odp.
Noreaga
Fanem nie jestem, ale numer spox
polski rap gówno
news spóźniony, ale dobrze że jest. mega banger, migos powrócili w wielkim stylu i zapowiada się album w klimacie jedynki
JJ
Przesłuchał dwukrotnie ich 1 mixtape jak i 1 mixtape Young Thuga i jak na razie nie jestem do nich/jego przekonamy w 100% może kiedyś ale nie teraz, nie na daną chwilę tak jak napisał kiedyś ten dzieciak o Nicku polskie rap gówno że za jakiś czas będę chwalił te trio może czas pokaże dzieciaku ale na daną chwilę jest inaczej, czas pokaże.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>