Migos zapowiadają "Culture III" i opowiadają o powstawaniu płyty

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-01-29 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 15)

Pierwsze "Culture" w niektórych kręgach postrzegane jest jako klasyk, a sam krążek zagwarantował sporo trapowych hitów. Drugi zrobił to samo, ale był jednocześnie 2-płytowym molochem, który potrafił zmęczyć słuchacza. Teraz trio z Atlanty szykuje się do zamknięcia trylogii i z tej okazji wypuszcza krótki film opisujący proces powstawania nowego albumu.

Z filmu możemy dowiedzieć się, że na długość powstawania albumu wpłynęła pandemia, która ograniczyła kontakt oraz solowe kariery wszystkich artystów, które mocno się rozwinęły i na których się przede wszystkim skupiają raperzy. Teraz jednak całe trio wspólnie przebywa w Kalifornii, gdzie dalej pracują nad materiałem.

Co ciekawe, druga część filmiku skupia się na tym, jak wydarzenia z minionego roku wpłynęły na artystów. Offset zdradza m.in., że nigdy tak jak teraz nie był zaangażowany w politykę, a na ekranie możemy zobaczyć przebitki z wyborów prezydenckich czy strajków Black Lives Matter. Pytanie na ile wpłynie to na treść płyty i czy trio nagle przeprowadzi woltę stylistyczną, zmieniającą diametralnie tematykę utwórów.

Tagi: 

polski rap gówno
mam nadzieje, że do 3 przyłożą się bardziej niż do 2, bo pełno tam było zapychaczy. „culture” to był klasyk w dniu premiery, żadnego słabego kawałka, same bangiery
HH Fanatyk 1973
W niektórych kręgach postrzegane jest jako klasyk. Jaki kurwa klasyk ja pierdolę dla mnie osobiście Klasyk to pierwsze solo Rakima The 18th Letter albo pierwszy album duetu Pete Rock & CL Smooth Mecca and the Soul Brother to jest kurwa rap.
polski rap gówno
wrócisz tu za 10 lat i przeprosisz, bo ta płyta była i jest ponadczasowa i po latach będzie postrzegana jak reasonable doubt jaya
Hip Hop Fanatyk 1973
polski rap gówno ja już ci napisałem w newsie o lil baby ileż ty masz lat nie wiem co będzie za 10 lat ja już ci napisałem to jest twój teraz klimat nie mam zamiaru nikogo przepraszać teraz mamy 2021 rok ja od 1997 roku słucham rapu i nie tylko więc już mija prawie 25 lat prawie ale dla mnie zawsze rap był rapem i tak pozostanie a Migos nie jest dla mnie osobiście rapem dla ciebie może być nie dla mnie i nie chcę ci tu w jakokolwiek sposób przekonywać do tego bo dla mnie nie ma to sensu słuchaj czego chcesz ale ja się z tobą nie zgodzę się tu i powinno się to uszanować.
polski rap gówno
poluzuj krawacik, typie. może wtedy zaczniesz rozumieć prawdziwy rap czyli migos, lil uzi, young thug albo chief keef
HH Fanatyk 1973
polski rap gówno po raz kolejny nie mam z tobą ochoty polemizować co za prawdziwy rap uważasz, poluzuje sobie krawacik jak zmądrzejesz bo mam do czynienia z szarą eminencją tylko nie wiem czego a po drugie napisałem ci typie słuchaj sobie co chcesz czy ja mam do czynienia z gimbem który ma 18 lat bo na tyle wydaje mi się.
polski rap gówno
szara eminencja popkillera z tej strony
Hip Hop Fanatyk 1973
polski rap gówno to jakby young multiego young igi szpaka czy tymka nazwać raperami dla mnie to jest to samo bez urazy.
Anonim
A Kim ty jesteś aby mówić kto jest raperem a kto nie
HH Fanatyk 1973
Anonim a ty kim jesteś żeby oceniasz nie jesteś w temacie więc do książki i do szkoły uczyć się..
Fanatyk czy hejter
Ja nie oceniam i nie pisze w co 2 poście jakiś wypocin kto jest a kto nie jest. w porównaniu do ciebie stary hamie bez kultury. Jesteś tylko noname z internetu i twoja opinia jest nic nie warta
HH Fanatyk 1973
Fanatyk czy hejter a czy ja napisałem że oceniam gdzie to jest napisane, wypociny to ty piszesz stary ham naucz się pisać gimbie wyjeżdżasz mi tu z kulturą zacznij od siebie gimbie, a no koniec sam jesteś noname z neta i twoja opinia też nic nie znaczy co za różnica chamie bez kultury. A tak po za tym ham piszę się przez ch, a ham w j.angielskim znaczy tyle co szynka proponuje wrócić do szkoły i naucz się pisać gimbie.
Anonim
Haha ty to ostatni powinieneś pouczać kogoś o pisowni stary ignorancie zresztą już nie raz ci to ludzie zarzucali ale ty jesteś odporny na uwagi przez swoją ignorancję uważasz się za najmądrzejszego tutaj i chcesz narzucać innym swoje zdanie a wychodzi tylko beka z ciebie jak się prujesz do małolatów tyle w temacie nie chce mi się więcej pisać bo wiem że ty i tak nie zrozumiesz. Jesteś typem osoby ktoej plują w twarz a ty myślisz że pada deszcz nie pozdrawiam
s.
Panowie, określenie czegoś klasykiem jest raczej subiektywnym stwierdzeniem więc nie ma co nad tym debatować. Co do nazywania czegoś rapem to Ero wyjaśnił to najlepiej. Może ktoś rapować ale nie koniecznie jest to hip-hopem. Rap to jest forma kładzenia wokalu na bit, jak to okraszą pierdyliardem efektorów to dalej będzie to zarapowane, a czy komuś się to podoba to inna sprawa :). Ja, osobiście migosów nie słucham, za autotunem nie przepadam ale jest kilka osób co wie jak tego używać i czasem dobrze to brzmi.
kustosz rapu
Jeżeli płycie będzie bliżej do "jedynki" to z pewnością sprawdzę. Nie tyle chodzi mi o brzmienie czy treść ale o samą ilość kawałków i ich jakość. Na Culture II czekałem ale gdy już wyszła to sobie odpuściłem. Nazwanie tej płyty molochem to trafne określenie. Niektórzy byli wkurzeni na Kanye i jego 20 minutowe płyty ale szczerzę wolę czuć niedosyt niż wymiotować z nadmiaru :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>