Tau prosi fanów o wsparcie wytwórni i fundacji

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-06 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 14)

Na social mediach rapera pojawił się filmik, w którym poprosił fanów o wsparcie finansowe dla jego wytwórni Bozon Records, linii odzieżowej GodLine i fundacji ON. Wszystkie te przedsięwzięcia Tau stoją na skraju bankructwa przez pandemię i kryzys branży koncertowej.

"Wiecie, że od siedmiu lat służę wam dobrym słowem poprzez muzykę, wywiady, spotkania, koncerty, wpisy i staram się was umacniać, jak mogę – przy okazji siebie. Nigdy nie prosiłem was o pomoc dla siebie, mam nadzieję, że długo tego nie zrobię. Tym razem jestem zmuszony poprosić was o wsparcie dla dzieł, które prowadzę, ponieważ Bozon Records, marka odzieżowa GodLine oraz fundacja ON jadą już oparach." - mówi Tau.

Po tym szef Bozon Records zdradził dlaczego prosi o pomoc.

"Po raz kolejny byliśmy zmuszeni odwołać trasę koncertową, co jest źródłem utrzymania moim, pracowników, biura i wszystkich projektów, które robimy. Jeśli nie uzyskamy wsparcia od was, może się to skończyć źle dla tych dzieł, nie będziemy mieli możliwości kontynuowania projektów, które przynoszą piękne owoce." - tłumaczy.

Na końcu raper zachęcił fanów do nabywania produktów ze sklepu internetowego, bo to najprostszy sposób na wsparcie.

"Będziecie mieli jakiś wartościowy przedmiot, który was umocni, a my będziemy mogli zainwestować w kolejne projekty i przetrwać ten trudny czas pandemii. Nawet jeśli nie słuchacie rapu, możecie nas wesprzeć, kupując coś z naszego skromnego sklepiku." - kończy.

Tagi: 

Anonim
Rydzyk xD
Krótko
Żenada. Chłopie wstydu nie masz. Jak ci coś nie idzie to zmień branże, a nie żebrasz.
ODB RIP
Dokładnie, sytuacja nie dotyczy tylko jego, a całego społeczeństwa. Jeśli ktoś pływał bez gaci to w kryzysie wszystko widać.
Anyflame
Generalnie zaznacze ze nie jestem zadnym fanem Tau. natomiast jak czytam takie komentarze to nie wiem czy sie smiac czy plakać- ale do meritum i bez hejtu. Czy ty naprawde myslisz ze on przeczyta twoj komentarz?:P po 2 nie wiem jak jaka jest twoje definicja żebractwa, ale zachecanie do zakupu ze sklepu internetowego sie raczej nie łapie. Generalnie zachęcam każdego(nie kieruje tego bezpośrednio do ciebie bowiem takie problem ma wiele osób). Jeżli macie ochote cos napisać to chociaż wypadałoby sie zastanowić czy nie zrobisz z siebie debila. a jezeli nie masz pewnosci to milczenie jest złotem. pozdrawiam.
no
pomodle sie za niego , powinno wystarczyc
Chong
Ziomowi się chyba miejscówki pomyliły, w normalnym życiu na tacę się nie zbiera XD
kubajabaduba
Dzieła? Tau mnie przyzwyczaił do tego, ze nie chodzi, tylko kroczy, nie je tylko spożywa pokarm itd, ale ta wzniosła nomenklatura niezmiennie bawi.
baRRap
Po co prosi słuchaczy? Wystarczy jedynie wznieść modły do stwórcy i kasa zaraz trafi na konto.
Game
Wpłacone!!! Tyle dobrego uczynił i pomagał wszystkim. Dobro wraca.
Seba87wars
A co was tak boli jak ktoś prosi? Pomagajcie albo nie.Tau idzie pod prąd i szacunek się należy.
erdo i red
należałoby raczej zapytać: co cię boli? czy aż tak cię to boli, że kolo pierdoli farmazony o cudach, a jak trwoga to jednak cudów nie ma? xd
Seba87wars
Skąd wiesz że niema? Ja uważam że są, ty możesz być odmiennego zdania i ok. Chodzi o szacunek a nie wzazjemne przekonywanie do racji.
Gabriel
Cała kolekcja płyt zamówiona, może jeszcze się skuszę na bluzę:) Trzymaj się Tau!
s.
Po pierwsze gość nie prosi o jałmużnę, tylko prosi o zakupy w jego sklepie. Nie rozumiem o co cały ból dupy. Po drugie, zakładam, że pewnie połowa komentujących tu jak i na facebooku, po napisaniu koemntarza poszła do rodziców prosząc o siano na weekend....

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>