The Kid LAROI - jedyny polski wywiad z podopiecznym Juice WRLD'a

Jak to jest być 17-letnim Australijczykiem i jeszcze przed pełnoprawną płytą mieć na Spotify tylu słuchaczy co Kendrick Lamar? Młody podopieczny Juice WRLD'a i Lil Bibby'ego wbił się na scenę przebojem, serwując mnóstwo emocji i melodii. Z autorem "Go" czy "Without You" zdzwoniliśmy się na videowywiad, by porozmawiać o jego nadchodzącym oficjalnym debiutanckim albumie, inspiracjach 2Pac'iem, współpracy z NBA Youngboyem czy najlepszych radach otrzymanych od Lil Bibby'ego.

Rozmowa: Marcin Natali, Mateusz Natali
Tłumaczenie: Maciej Wojszkun
Montaż: Marcin Natali

Tagi: 

XY
Marcin Natali, Mateusz Natali napiszcie mi tak szczerze czy to jest rap czy też pop, bo dla mnie osobiście pop i dla mnie osobiście to nie ma nic wspólnego z rapem.
X
Ale Wikipedia pisze że to hip hop rap rock a gdzie tam jest hip hop czy też rap rock dla mnie bardziej pop coś w stylu J. Biber ale nie hip hop to jakby Chrisa Browna nazwać raperem a nim nie jest i w tym przypadku to też nie jest hip hop a Wikipedia pisze co chce a ile w tym prawdy?
Marcin Natali

Tak, ale my nigdzie nie napisaliśmy, że LAROI to raper 100% i hip-hop, on miesza gatunki i inspiracje - zaczynał od rapowania pod bity z YouTube'a, a potem zaczął stopniowo śpiewać. Pierwszym rapowym numerem, którym się zajarał było "Dear Mama" 2Paca, potem zachwycił się Kanye Westem, a jeszcze później został podopiecznym Juice WRLD'a i właśnie wpływy tego trzeciego najbardziej słychać w jego muzyce. Często nagrywa na bitach ze współczesną trapową rytmiką i perkusją, nagrywa z raperami, ale sam obecnie głównie już śpiewa, wciąż zresztą się rozwija bo to młodziak ale bardzo utalentowany. Jego muzyka nie trafi do fanów KRS One'a, a bardziej do fanów Juice'a czy blackbeara, z którymi też swoją drogą robiliśmy wywiady. :) Pozdr!

Y
Marcin i tu się zgadzam z tobą, nie chodziło mi o to że gdzieś tam napisaliśmy że to 100% hip hop mi o to nie chodzi niech sobie chłopaczek miesza sobie gatunki muzyczne ale jednak jestem fanem Krs One'a niż tego św.pamięci Juice WRLD ale czy Juice WRLD był raperem dla wielu młodych ludzi tak dla mnie nie i na koniec co by powiedział Druh Sławek na temat tego Juice WRLD jestem ciekaw jego zdania co myśli na temat dzisiejszej tzw rap sceny no scena rapowa istnieje ale nie ta co się promuje w tv czy też na youtube.
MM
Pop to muzyka popularna... Nie jest to jakiś jeden konkretny gatunek. Patrząc obecnie na to co się słucha na świecie to hip hop jest jak najbardziej pop. Młody konkretnie ciśnie. Sprawdzę co tam nagrał.
Lil sqqa
Hip hopu nikt nie słucha, teraz każdy słucha trapu a to z hip hopem ma gówno wspólnego
XY
No Marlon Craft kozak słuchał zgadzam się z tobą Marcin , ale przypomina mi się ten komentarz lil sqqa Drogi popkillerze mam do was mieszane uczucia , kocham was za takie o to perełki , wywiady z legendami felietony artykuły itd a z drugiej strony nie na widzę za te całe młode wilki od 2015 wzwyż promowanie gówna które zabija całą tą kulturę ,dla której tak wiele poświęciłem i pewnie nie tylko ja te całe żabsony bedoesy szaftery tymki i kizy no kurwa droga redakcjo proszę chociaż wy nie wbijajcie gwoździa do trumny o nazwie hip hop no i nie można się z tym zgodzić czasami widzę tutaj jak w 95% promuje się bedoes szaftery tynki kizio itp.i co to ma wspólnego z HH????
Marcin Natali

Co do ostatniego zdania to nie odpowiem, bo nie słucham a newsy o polskiej scenie są ode mnie niezależne:) Zawsze staraliśmy się jednak łączyć te "fejmowe" newsy z jakościowymi treściami - jak w przyrodzie, wszędzie musi być jakiś balans. Ja ze swojej strony robię swoje no i mogę zapewnić, że jeszcze niejeden fajny zajawkowy materiał hip-hopowy wleci :) A najpewniej kolejny wywiad w najbliższą niedzielę. Pozdrówki!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>