Gural nawija przed Sejmem i siedzibą TVP w pierwszym singlu z nowej płyty

Wczoraj do sieci trafił pierwszy singiel z dwudziestej pierwszej płyty Gurala o bardzo długim tytule "Utwory rapowane, których można słuchać w domu, w aucie, albo w jakimś innym miejscu". "Dedukuj Kit" to zaangażowany społecznie numer, w którym donGURALesko zachęca słuchacza do samodzielnego myślenia, krytykując przy tym władzę. W klipie nagranym w Warszawie poznański MC pojawia się przed takimi miejscami jak Sejm, Pałac Prezydencki, siedziba TVP czy siedziba partii rządzącej.

"Zmęczony duszną atmosferą, społeczną apatią, gęstniejącym mrokiem przemocy i coraz bardziej autorytarną władzą DGE mówi: 'SPRAWDZAM!'" - mówi opis pod numerem, którego produkcją zajęli się Returnersi.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Tagi: 

Bez jaj
Koleś który chciał, żeby w Polsce byli uchodźcy, raczej nie powinien się wypowiadać na temat polityki. Tak samo popierał 5 kaczora, a teraz po nim jedzie. Jaka dwulicowość.
Anonim
XD nie jesteś zbyt rozgarnięty, co?
Anonim
Chłopie uchodźcy są od dawna w Pl to że ci pani w wiadomosciach o tym nie powiedziała nie znaczy że ich nie ma.
z jajami
Czekaj czekaj, czyli jeżeli ktoś ma inny pogląd niż Ty to już nie powinien się wypowiadać na jakiś temat? Gratulacje. Druga kwestia czyli jeśli ktoś uważa, czyjś pomysł za dobry w danej kwestii to znaczy, że w każdej innej kwestii nie ma prawa się z kimś nie zgadzać? Dobrze rozumiem? Właśnie przez takie gadanie w tym kraju jest jak jest. Z ludźmi nie można porozmawiać na jakiś temat tylko wezmą jedną Twoją opinie i już przypisują Cie do jakiegoś obozu.
Anonim
Chlip chlip źli uchodźcy wielga bolzga zagrożona. Pis głośno naszczekał a i tak ich na wpuszczał po cichu, w wwa szkoda gadać pełno hindusów itp. nawet na wsi gdzie mieszkałem jest ukrainców tyle że teraz 1/3 populacji stanowią.
Anonim
Dziecko jak ci kurwa przekadza to że w WWA jest dużo hindusów itp to wypierdalaj stamtąd co oni ci przekadzają że narzekasz że Ukraińcy są no ja pierdolę to pojedź do Niemiec i też tak będziesz miał co kurwa ksenofobem i rasistą jesteś wypierdalaj stąd syfie
Anonim
Pojebało Ci się coś chyba przecież nie napisałem że przeszkadzają tylko że są a typ myśli że nie ma w pl. W de już byłem też różni ludzie są ale da się żyć.
Anonim
Dziecko jak byś miał choć trochę pojęcie a nie powtarzał tylko mądrości internetu to byś wiedział że oni są od dawna Pl tyle że pani w wiadomosciach o tym ci nie powie. Jedzie bo przejrzał na oczy jak kiedyś dorośniesz to zrozumiesz ze ludzie zmieniają zdanie i poglądy z wiekiem a na razie wróci do lekcji
Poznańczyk
Serio? Konfederato łyknąłeś to bzdurną narracje ksenofobów? xDDDDDD
s.
Dobrze gada, ludzie to już mózgi na telewizor powymieniali... i jedne chuj czy tvp czy tvn
Anonim
Zapomniałes dodać jeszcze grupę tych internetowych oswiecenciow co to są ponad wszystkim i oni wiedzą o wszystkich brudach tego siawta bo zrobili rysercz na YouTube :)
Miami stick drill
,,Nie bądź bucem, tępym kucem, nie bądź ciulem Propaganda w internecie oszukuje Świat jest dużo bardziej skomplikowany Niż spiskowe teorie, w które wierzą barany" kali zdissowany, cała 3 zwrotka brzmi jak diss na niego, mam nadzieję że odpowie na swojej nowej płycie pt. kali - szur szur szur (real Qanon soljuh)
o ja cie...
Oj warsiawiaki, nie popisaliście się. El lewako śmigał sobie po stolycy na luzaku nagrywając klipa i wrócił do pyrlandii ze wszystkimi zębami. Że też nie znalazł się choć jeden porządny warsiawiak żeby temu lewakowi pokazać gdzie jego miejsce i zaserwować mu kopa w cegielnię.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>