Kara, Cukier, Feno "Recepty" (prod. Ramzes) - pierwszy klip z Młodych Wilków 8!

No i jest pierwszy ćwiartkowy numer! Taki skład nie mógłby się spotkać nigdzie poza Młodymi Wilkami. Kontrasty, skrajności, całkiem różne wizje na świat... Jak znaleźli wspólny język? Oto Kara, Cukier i Feno na bicie Ramzesa! Równocześnie ruszamy instagram takeover - przez najbliższe 3 dni każde z nich przejmie na dobę instastory @popkillerpl - dziś Feno, jutro Kara, w sobotę Cukier.

Playlista ze wszystkimi sylwetkami i rentgenami

PREORDER PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 8

Partnerami akcji Młode Wilki są: Bacardi, Mobile Vikings, Def Jam (wydawca albumu), UrbanCity (partner odzieżowy)

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w akcji to koniecznie sprawdzaj instagramowy profil Młodych Wilków gdzie publikować będziemy sporo podpowiedzi i subskrybuj kanał na YT, na którym spora garść materiałów video z tegorocznej edycji! Więcej materiałów na kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić.

#PopkillerMłodeWilki8 #dowhatmovesyou

s.
Pomijając to, że ten kawałek jest bardzo słaby. Sprawdziłem tego cukra... jak dla mnie słaby w chuj, Kara mi jakoś nie siada (ale fanem damskiego rapu nie jestem), natomiast z tego Feno to na prawdę może coś być, ma skile.
Ciasto
Koleś co ty pierdolisz, o jakimś fenku mówisz, że jest dobry. To tak jakbyś powiedział że Zenek Martyniuk i Papug to to samo.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>