Cukier szóstym Młodym Wilkiem Popkillera 8!

wydarzenie
dodano: 2021-03-04 17:01 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 7)

Cukier ('96) -  nowe podejście do muzyki dotykającej tematyki duchowej. Bujanka na dmuchanym flamingu na krytym basenie. Flexin z dzwonieniem nie z pliku hajsu, a z Biblii i wersy o tym, że "robi ten chleb jak Jezus". Baunsowanie na zmianę w kolorowym dresie i lisim futrze, po czym impreza na kilkudziesięcioosobową ferajnę skaczącą i śpiewającą o wielbieniu Boga. To wszystko w rytm trapu i w formie zblazowanych, autotune’owych podśpiewywanek. Oto nowy wymiar chrześcijańskiego rapu w Polsce oraz "rap do tańca i do różańca". Poznajcie Cukiera.

Póki co trzeba przyznać, że jego twórczość jest dość hermetyczna. Na fanpage’u na facebooku nie ma nawet pełnego tysiąca osób. Swoje robi jednak na kanale Steeped, na którym można znaleźć chrześcijański, ale bardzo różnorodny w formach kontent – live sessions, podcasty, rozmówkowe vlogi, teledyski, muzyka. No i dwa albumy naszego Młodego Wilka. „Ostatnio idzie mi tak dobrze, że jedyne postanowienie to progres (…) sam Bóg robi mi promocję” – doprawdy jest coś urzekającego w tym ziomku. Nie że tylko przekonuje przekonanych, a po prostu zaraża pozytywną energią. Dowód? To jak rozkręcił bibę w newonce.barze. Wspominałem, że sam również produkuje sobie bity? I do tego osadzone w nowoczesnych rapowych trendach?

No dobrze, ale ktoś by pewnie i tak powiedział – eee, no wszystko fajnie, ale przecież to muza skierowana na konkretnego odbiorcę, z konkretnym przekazem dla tego, kto akurat takiego poszukuje, po co to promować. Hmmm, a może przydałoby się na scenie trochę takiego pozytywnego vibe’u, apoteozy Boga i życia, ale jednocześnie bez zadęcia i moralizatorskiego tonu? Może by dać szansę słuchaczowi na otwarcie się na takowe treści? A może by tak jednocześnie… dać samemu twórcy szansę na artystyczne otwarcie się na formy i tematykę bliżej środka? Ja bym dał. I ja już wiem, że nie będzie to szansa zmarnowana po żadnej ze stron.

Video: Kuba Kokot

#PopkillerMłodeWilki8 #dowhatmovesyou

Partnerami akcji Młode Wilki są: Mobile Vikings, Def Jam, UrbanCity (partner odzieżowy)

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w akcji to koniecznie sprawdzaj instagramowy profil Młodych Wilków gdzie publikować będziemy sporo podpowiedzi i subskrybuj kanał na YT, na którym spora garść materiałów video z tegorocznej edycji! Więcej materiałów na kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić.

Agatix
Sztos. Cukier jest kozakiem. Wokal jak Podsiadło, rap jak Kanye i jeszcze sam robi bity. Brawo!!
HH Fanatyk 1973
Kurwa nawet minuty nie wytrzymał jak przesłuchałem dieta cud jakiś farbowany klaun, jak dalej nic oprócz Kary i Hodaka. A jeszcze czterech w kolejce ciekaw jestem kto dalej będzie.
Anonim
Mało mnie to interesuje ale jak nie będzie takim szurem jak tau to niech sobie tam nagrywa co chce.
Props
Świetny vibe
Ks1
Tak jest, Cukier jest the Best!
spokko
No i elegancko. Powodzonka Cukier
koksik 123
przekoooozak <3

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>