Popkiller Młode Wilki 8 - zmieniamy formułę, rusza faza pucharowa!

Skład Młodych Wilków 8 już znacie, pora przejść do muzyki! A tutaj sporo zmian... Jako że mamy 11-tkę Wilków to tym razem rozegramy to pucharową drabinką w sportowym stylu, jednak nikt z niej nie odpadnie, a wręcz przeciwnie - integracja będzie się zagęszczać. Ale po kolei:

1) W tej edycji nie będzie Cypherów. Zamiast tego Wilków podzieliliśmy na 4 grupy, które spędziły cały dzień w studiu z cenionymi i wszechstronnymi producentami, by stworzyć od zera wspólne utwory. Zarówno brzmienie jak temat zależały od nich samych, co pozwoliło pokazać więcej niż w surowej cypherowej formie.

2) Następnie ćwiartki z rundy pierwszej połączyliśmy w dwie połówki, które przygotowały dla Was dwa bangery na bitach czołowych polskich producentów.

3) Koniec? Nie - w ostatnim etapie wszyscy w końcu spotkali się razem w finałowym wspólnym utworze.

W sumie dostaniecie więc 7 kawałków w różnych konfiguracjach, coraz bardziej integrujących skład. Oczywiście wszystkie zobrazowane klipami. A na koniec jeszcze klasycznie 11 solowych utworów, które czekają na Was na płycie dostępnej w limitowanym preorderze na https://pmw8.pl

Gotowi? Jakie grupy chcielibyście zobaczyć w pierwszym etapie?

Pierwszy ćwiartkowy klip już jutro! Jutro także Magazyn Popkillera Live, w którym Mateusz Natali razem z Hirkiem Wroną podsumuje pierwszy etap akcji i odpowie na Wasze pytania...

Playlista ze wszystkimi sylwetkami i rentgenami

PREORDER PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 8

#PopkillerMłodeWilki8 #dowhatmovesyou

Partnerami akcji Młode Wilki są: Mobile Vikings, Def Jam (wydawca albumu), UrbanCity (partner odzieżowy)

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w akcji to koniecznie sprawdzaj instagramowy profil Młodych Wilków gdzie publikować będziemy sporo podpowiedzi i subskrybuj kanał na YT, na którym spora garść materiałów video z tegorocznej edycji! Więcej materiałów na kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>