Kara drugim Młodym Wilkiem Popkillera 8!

dodano: 2021-02-28 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 7)

Kara ('00) – normalna dziewczyna, co się rozwija, jak nawinęła w „Stereo Typach”, które odbiły się szerokim echem i zaprezentowały Karolinę całemu rapowemu środowisku. Charakterna, ale nie arogancka. Uderza prosto w ryj ulicznym przekazem, ale unika obcesowości i nadmiernej wulgarności. Do tego daje duże pokłady mocnej, autobiograficznej treści, wbijającej się głęboko pod skórę, ale też niosącej wsparcie dla słuchaczy mających równie trudne doświadczenia. O tym, że wiele przeszła, świadczy choćby udział w serialu dokumentalnym „Poprawczak”, sama też angażuje się w działalność pomocową na rzecz ciężko doświadczonej przez życie młodzieży.

Gdy się jej słucha choćby na luźnych filmikach, gdzie freestyle’uje w studio, nasuwa się na myśl jedno: naturalne, wrodzone flow. Wydaje się, że to jest ten typ raperki, która jest w stanie nawinąć ci o każdej porze dnia, jak i obudzona w środku nocy. Potrafiła sprawdzić się w formule battle rap na Rap Nokaucie, jednak przede wszystkim prężnie rozwija swoją działalność studyjną. Do niedawna nagrywała pod szyldem wytwórni 3Y Gun, gdzie wypuściła swój pierwszy album pt. „Przebudzenie”, a niedługo po tym została zakontraktowana w StoproRap, gdzie pracuje nad drugą płytą pt. „Deszcz”. Po drodze pojawiła się też w SBM Starter.

Zbiera liczne propsy od czołówki sceny (m.in. od Palucha), a też ma już na koncie głośne współprace – udzieliła się u Margaret na jej jeszcze ciepłym, rapowym krążku, została zaproszona przez DJ Decksa na jego siódmy mixtape (i to do kawałka z Tha Alkaholiks), pojawiła się również u Białasa. A zatem scena przyjęła Karolinę z otwartymi ramionami – tak jak i my do ósmej edycji naszej akcji, bo aż serce się raduje na takie talenty!

Video: Kuba Kokot

#PopkillerMłodeWilki8 #dowhatmovesyou

Partnerami akcji Młode Wilki są: Mobile Vikings, Def Jam, UrbanCity (partner odzieżowy)

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w akcji to koniecznie sprawdzaj instagramowy profil Młodych Wilków gdzie publikować będziemy sporo podpowiedzi i subskrybuj kanał na YT, na którym spora garść materiałów video z tegorocznej edycji! Więcej materiałów na kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić.

15Rachel
Kozak edycja się zbliża.
ODB RIP
Jakie gówno, to już setki lokalnych raperów ma lepsze rymy
Anonim
,,Zbiera liczne propsy od czołówki sceny (m.in. od Palucha)'' rzeczywiście czołówka i wzór do naśladowania. Na jej temat się nie wypowiem bo nie słucham ale mi się zdaje że jak chcę coś ugrać to powinna skończyć z tą patologiczną otoczką i nagrywaniem z pseudo ulicznikami.
Props
Props
Anonim
To tak ma. Wyglądać poprawność polityczna w komentarzach że w ogóle nie publikujecie żadnych? Tak mnie nurtuje to pytanie
S.H.
Czemu hejtujecie tą pannę jak ona potrafi rapować lepiej niż nie jeden koleżka na legalu ? Gdyby ona była z bogatego domu to byście pisali, że bananiara, gdyby śpiewała, że gówno popowe, gdyby jeździła na desce to, że chujowe robi triki, gdyby malowała graffiti, to, że kolory z dupy lub litery. Jakim trzeba być zjebem aby hejtować dla hejtowania bo można się wyżyć w ten sposób, a potem dopisywać, że to wyrażanie swojego zdania. Zakłamane skurwysyny nieudolne.
moly
przesłuchałem chwilę jej numeru, nie mogę zliczyć ile razy wypadła z beatu

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>