rip scotty pierwszym Młodym Wilkiem Popkillera 8!

rip scotty (‘95) - świeżo po bardzo istotnych dla jego rapowej kariery krokach. Najnowszy nabytek GUGU to jednak artysta o sporym bagażu doświadczeń. Z muzyką związany od dziecka, kiedy jako czterolatek był jednym z finalistów programu “Od Przedszkola Do Opola”. Scotty jawi się jako artysta, który w 2021 może naprawdę sporo namieszać. Lekkość w tworzeniu melodii i pełen emocji wokal nasuwają skojarzenie, że mamy do czynienia z polskim Juice WLRD’em.

Oprócz wspomnianego udziału w “Od Przedszkola Do Opola” rip scotty ma za sobą także udział w show The Voice of Poland, gdzie w 2016 roku był częścią teamu Natalii Kukulskiej. To tylko podkreśla jego niebanalne umiejętności wokalne - teraz pora, by pokazał to, co ma do powiedzenia we własnej muzyce. Już teraz jego debiutancki singiel wydany pod banderą GUGU - “Bordeline”, wparował na youtubową kartę “Na Czasie”, gdzie wygodnie rozsiadł się w TOP10. A jak mówi nam pierwszy Młody Wilk ósmej edycji - to dopiero początek.

Pochodzący z Białegostoku, a obecnie mieszkający w Warszawie raper i wokalista pracuje bowiem nad swoim pierwszym, pełnoprawnym materiałem w duecie ze swoim najlepszym przyjacielem - LEEO. Płyta obecnie jest w fazie tworzenia, a efekty tej pracy mamy poznać jeszcze w tym roku. Już teraz uważamy go za człowieka z potencjałem na ogromną karierę, głównie przez jego profesjonalizm oraz rzadko spotykane podejście do tworzenia muzyki. Nie boi się bowiem niczego i jest najlepszym dowodem, że można ze smakiem próbować patentów, które według wielu są niemożliwe do odtworzenia w naszym kraju - słyszeliśmy już część nadchodzącego albumu i uwierzcie nam, że warto mieć scotty'ego na oku. Odsłony jego dotychczasowych nagrań na kanale pillowride były szokująco małe jak na muzyczną jakość, ale wygląda na to, że to już koniec bycia poza radarem słuchaczy.

Video: Kuba Kokot

#PopkillerMłodeWilki8 #dowhatmovesyou

Partnerami akcji Młode Wilki są: Mobile Vikings, Def Jam, UrbanCity (partner odzieżowy)

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w akcji to koniecznie sprawdzaj instagramowy profil Młodych Wilków gdzie publikować będziemy sporo podpowiedzi i subskrybuj kanał na YT, na którym spora garść materiałów video z tegorocznej edycji! Więcej materiałów na kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić.

polski rap gówno
skąd wy tych łaków bierzecie? jak w 1 i 2 edycji znałem wszystkich to później już prawie nikogo
Szaman Jakub
zaktualizujcie w premierach płyt zagraniczne tytuły z tego roku już wydane oraz zapowiedziane bo pusto, wyszedł już na przykład Pharoahe Monch
rafbat
Mateusz Natali, składam propozycję ejmatta, gość od 10 lat rozpierdala w podziemiu .Pozdrawiam
15Rachel
Coraz lepszych raperów Szpaku kombinuje
Anonim
Kozak, dajcie jeszcze profesora smoka BĘDZIE KOZAK!!!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>