Tyler, The Creator stworzył muzykę... do reklamy Coca-Coli

video
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-02-22 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Tworzenie muzyki pod komercyjne projekty nie jest dla Tylera niczym nowym. Wcześniej raper i producent przygotowywał podkłady pod reklamę Mountain Dew czy animowany film "Grinch". Teraz Tyler zajął się reklamą Coca-Coli. Co ciekawe, na początku artysta był bliski odrzucenia oferty.

"Dziękuję Coca-Coli za ogromną szansę. Na początku nie wiedziałem, czy przyjąć ofertę, długo się wahałem, jednak koniec końców się zgodziłem. Reklamy właśnie tak powinny brzmieć." - pisze raper na swoim Twitterze.

Poniżej prezentujemy wspomnianą reklamę, w której oprócz bujającego podkładu Tylera mamy okazję usłyszeć jego głos w postaci refrenu i adlibów.

brawo
artykuł idealnie wpisujący się w filozofię popkillera... idealnie konkretnie o muzyce i dla tych, którzy mają dość muzycznej papki z TV BRAWO PANOWIE i PANIE
HH Fanatyk 1973
Masz dosyć muzycznej papki z TV? Popkiller przecież robi to samo co tv prezentuje papkę komercyjną no nie zawsze ale prawie zawsze, gdzie jest kurwa np. tematyka na temat Undergroundu, Old School jak ja wchodzę tutaj to kurwa pojawiają się tematy na temat komercji np.qry szpaku boby shmurda itp i to jest rap BRAWO PANOWIE I PANIE nawet nie było żadnego newsa że EDOG wydaje nową płytę czy też General Steele z Smiff N Wesson też wydał na dniach nową płytę o tym trzeba się dowiadywać z innych źródeł no tutaj ani słowa i dlatego że całym szacunkiem dla Pana Hirka Wrony który prowadzi magazyn tutaj na Popkiller wolę posłuchać sobie audycji Druha Sławka co niedzielę w radiu przynajmniej tam nie ma żadnej komercyjnej papki muzycznej, a mój nick oznacza nic więcej jak że jestem fanatykiem HH a że jest 1973 bo wtedy powstał HH dla jasności.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>