Young Thug, Tyler, The Creator i BROCKHAMPTON zagrają w Warszawie!

Orange Warsaw Festival rzuciło dziś line-upową bombę, której raczej nikt się nie spodziewał. Na imprezie zagrają autorzy "IGORA" i "So Much Fun", czyli jednych z najlepszych krążków tego roku oraz BROCKHAMPTON, "pierwszy hip-hopowy boysband".

Tyler, The Creator to jedna z najciekawiej rozwijających się postaci na amerykańskiej scenie, który od zjadania karalucha na jednym z pierwszych klipów doszedł do nagrywania krążka o miłości ("IGOR"). Oprócz tego raper zajmuje się produkcją, ma własną linię ciuchów, Golf Le Fleur, oraz założył jeden z najciekawszych kolektywów tej dekady Odd Future.

Young Thug z kolei uważany jest za postać zarówno rewolucyjną, jak i kontrowersyjną, która razem z Travisem Scottem operowanie autotunem wnisoła na następny poziom. Jego stylem inspiruje się cała Atlanta oraz wielu innych raperów ze Stanów. Tegoroczny album "So Much Fun" odniósł spory sukces i spotkał się ze znakomitym odbiorem.

BROCKHAMPTON podbił serce fanów swoją trylogią, "Saturation", pisaliśmy o nich zresztą dłuższy tekst, który możecie przeczytać tutaj. W zeszłym roku zespół podpisał kontrakt z RCA Records i wydał tam dwa albumy, "iridescence" i "GINGER".

Oprócz nich ogłoszeni zostali 5 Seconds of Summer oraz Camila Cabello.

Festiwal odbędzie się 5-6 czerwca na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>