Smolasty zdradza, kogo uważa za polskiego 2Paca

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-02-22 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 9)

Smolasty wziął udział w ostatnim odcinku #OceńWersy na kanale RapNews. Po przytoczeniu pewnych linijek, pomimo, że nie należały do ulubionych wersów Smolastego od ich autora, to wokalista stwierdził, że ten raper zasługuje na miano polskiego 2Paca.

Smolasty dostał do oceny słynne wersy Szpaka z numeru chillwagonu "huśtawka".

"Muszę wybrnąć w ten sposób, że uważam Szpaka za jednego z najlepszych młodego pokolenia, jak to nazwał mój ziomal Pat, jest to 2Pac polskiej sceny. Ja tak uważam również, Szpaku jest dla mnie kozakiem, ale ten tekst jest dla mnie jednym z jego gorszych, mimo, że ma w chuj zajebistych wersów." - mówi Smolasty.

Smoła ocenił również wersy Jongmena, ReTo czy Kafara. Poniżej możecie obejrzeć cały odcinek.

Tagi: 

HH Fanatyk 1973
Kurwa ty zjebie internetowy 2Pac był jeden i nic tego kurwa nie zmieni, co ty smolasty pieprzysz Szpaku jako polski 2Pac no kurwa żart i to gorzki w huj zastanów się co tu pierdolisz jakieś farmazony Szpaku jako polski 2Pac no kurwa smolasty jebnij się w ten łeb dawno takiej bzdury nie słyszał.
Trap
"zjebie internetowy" pisze zjeb z internetu hipokryzja level expert
HH Fanatyk 1973
Dzieciaku wrażenia nie robisz na mnie zjebem jesteś ty napisał trap expert hahahaha hahahaha hahahaha śmieszny jesteś dzieciaku.
Trap
A po Polsku można?
HH Fanatyk 1973
Trap kurwa ależ nick śmieszny po huju, wiesz dzieciaku nie będę tutaj się z tobą pisał bo nie mam na ciebie czasu jesteś małolatem który nie ma pojęcia wogle o niczym w realu byś tego nie powiedział bo wiesz co by cię spotkało baranie
Amaru Shakur
Nie mógł bym się lepiej wyrazić. 2Pac był Królem Rapu i jest legendą. Porównywać kogokolwiek do niego jest po prostu obrazą dla niego i całej Rapowej społeczności
GRUB7
POLSKI TUPAC Z KRÓLEM LWEM NA LBIE AHHAHAHAHAHAHHA CZY TAM SIMBADEM Z DISNEYA AHAHAHAHHAHAHA
pomi_2021
2pac byl tylko jeden
s.
No tupak w chuj hahaha. Sam motyw "oceń wersy" fajny.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>