Sobel atakuje swoim debiutem! - nowy singiel na bicie Magiery

Podopieczny Def Jamu, który wdarł się na naszą scenę pod koniec 2019 roku singlem "Impreza", szykuje się do wydania swojego długogrającego debiutu. Dziś otrzymaliśmy nowy numer rapera, "Alien", na podkładzie Magiery, a wraz z nim wystartował preorder albumu.

"Pułapka na motyle" to tytuł pierwszego LP Sobla, które ukaże się już w kwietniu tego roku. Debiut ten to przedstawienie nie tylko pasji Szymona do muzyki, lecz także lekkości zabawy formą. Nikt nie narzuca ram, w które autor “Imprezy" ma się wpasować, więc tym ciekawsza zapowiada się eksploracja materiału.

Wraz z ujawnieniem okładki płyty, fani dopatrywali się jej zbyt dużego podobieństwa do coveru "77747mixtape'u" Okiego. Raperzy szybko jednak wyjaśnili sprawę, wstawiając wspólne zdjęcie, tłumacząc tym samym, że między nimi wszystko ok. Ponadto dowiedzieliśmy się, że wspomniana okładka będzie obowiązywała jedynie wersję preorderową, a wersja sklepowa będzie wyglądała inaczej.

Na płycie poza "Alienem" znajdzie się najprawdopodobniej wydany pod koniec zeszłego roku "Kinol", również na podkładzie Magiery.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Tagi: 

mrowas
kurde zakazcie juz audiotune bo szkoda dobrych bitów na taką slabizne
Kazek
Sobel to disco polo a nie rap

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>