Bilon ponownie nakarmi bezdomnych w swoje urodziny - i zaprasza do współpracy

Bilon od lat oprócz muzyki z powodzeniem radzi sobie także w gastronomii, a jego sieć Gringo Bar wyrobiła sobie markę na mapie Polski. Raper organizuje także piękną coroczną akcję w swoje urodziny - rozstawia stoisko przy Dworcu Centralnym i przygotowuje darmowe jedzenie dla bezdomnych. W tym roku akcja odbędzie się po raz kolejny.

"Zachęcam do przyłączenia się do mojej urodzinowej akcji ( Pomoc Bezdomnym ),którą co roku organizuję w dniu urodzin pod dworcem centralnym w Warszawie. Startujemy 05 marca o godzinie 13 :) każde wsparcie mile widziane – osoby prywatne jak i podmioty Gastro ! Wygląda to tak, że wystawiamy bemary, mini stoiska z których wydajemy ciepłe posiłki potrzebującym. Często ten gest ratuje komuś życie! Z góry dziękuję wszystkim za pomoc, blessssss dobrzy ludzie:)))" - napisał członek Hemp Gru na swoim Instagramie.

Poniżej obejrzycie video, w którym Bilon tłumaczy szczegóły inicjatywy:

Tagi: 

reklama
Dmm
Props bilon
HH Fanatyk 1973
Bilon szacun za takie akcje , ale słyszałem też że w twoim Gringo Bar można zjeść kurewsko zajebiste ostre żarcie może kiedyś jak będę w WWA wpadnę do twej knajpy Pozdro dolnośląskie.
s.
Zajebista akcja. pozdro Bilon!
Mad Max
Mega pomysł Brawo Bilon przywracasz wiarę w ludzi, bo tu gdzie mieszkam czyli w Munchen o Polak o Polaku mówi tak "Polak jak nie zaszkodził to już pomógł" Pozdro i Zdrowia życzę.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>