Big Daddy Kane i Eminem publikują wspólne zdjęcie ze studia

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-02-13 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 13)

Co byście powiedzieli na takie połączenie? Dwie ikony hip-hopu, Big Daddy Kane i Eminem publikują wspólne zdjęcie ze studia i zapowiadają...

No właśnie, wywiad czy wspólny numer? Bo opinie i przewidywania są podzielone.

Big Daddy Kane wstawił ową fotografię (widoczną na dole newsa) na swojego Facebooka, określając przy tym Eminema jako świetnego tekściarza. Eminem za to wielokrotnie wskazywał jednego z pionierów jako swoją inspirację. Miejmy nadzieję, że chodzi o wspólny kawałek i ukaże się on jak najszybciej.

Przypominamy również nasz wywiad z Big Daddy Kane'em oraz materiały, które pojawiły się u nas z okazji tygodnia z raperem połączonego z publikacją wywiadu. I szczerze zachęcamy do sprawdzenia dorobku BDK - rapera, który był jedną z największych inspiracji Notoriousa B.I.G. czy Jaya Z.

"Most valuable poet on the M.I.C." - klasyczne cuty z Big Daddy Kane'a

"Smooth Operator" (Diggin In The Videos)

"To Be Your Man" (Ot tak)

"Daddy's Home" (Przegapifszy)

Big L feat. Big Daddy Kane "Platinum Plus" (Ot tak)

Big Daddy Kane, GZA, Suga Bang Bang "Cameo Afro"

Chopping it up tonight with this great lyricist @Eminem We spread a lot of love in this convo.

Opublikowany przez Biga Daddego Kanego Czwartek, 11 lutego 2021
Shady
Czekano i jaranko dobre colabo
Wu-forever
Dwie ikony? Eminem to żadna ikona, przereklamowana prostytutka. Co innego Big Daddy Kane-to, jest klasa.
HH Fanatyk 1973
Dzieciaku o nicku Wu - Forever dla ciebie może i jest Eminem przereklamowaną prostytutką, dla mnie nie jest Em jest jednym z wielu białych raperów z Stanów którym się udało zrobić karierę co z tego że jest z Detroit no i jest znany na całym świecie. Czy jest ikoną nie mi o tym mówić, dla mnie jest dobrym raperem z Detroit, a z tamtych stron jest w huj zajebistego rapu nie tylko Eminem, D12, czy też Slum Village wiem coś o tym bo słucham z tamtych stron rapu i naprawdę jest tego dużo ale mało znanych, ale co do tematu Em Big Daddy Kane Zajebiście byłoby usłyszeć tych dwóch raperów w jednym kawałku, wiadomo Big Daddy Kane prawdziwy Old School dla mnie osobiście dla wielu raperów z tamtej epoki inspiracja więc czekam na rezultaty.
juice
dokladnie
Shady
Ty tam wyżej to pewnie jesteś zdania że biali nie powinni rapować co
Anonim
Skrót ksywy Big Daddy Kane tworzy BDK, że też dopiero to zauważyłem, dobre, BDK który nie jest BDK, ciekawe co na to Chicago.
Wu-forever
A czemu biali nie powinni rapować ? Uważam, że Eminem jest przereklamowany i wypromowany na zarabianie hajsu. Na pewno nie ikona hip hopu.
Shady
To źle uważasz ale spoko
Killarmy
Nie no tylko Ty masz rację, inni nic nie kumają. Sporo by wymieniać MC z USA którymi cały świat się jara, a robią to tylko dla kasy. Nawet tekstu nie potrafią sobie sklepać.
HH Fanatyk 1973
Wu zmień nick naprawdę, jeżeli dla ciebie Em jest przereklamowany i wypromowany na zarabianie hajsu to co napiszesz o dzisiejszych tzw. raperach Young Thug lil uzi vert itp., to oni są dla mnie czym dla ciebie jest Em i na pewno nie są ikonami rapu dzieciaku może dla ciebie bo dzisiejsza tzw młodzież uznaje takich klaunów za swoich idoli.
polski rap gówno
thugger i uzi są ikonami i legendami rapu, to że ty tak nie uważasz nie zmieni prawdy
s.
Ty tam wyżej Wu, eminem jest przechuj i nie ma co wątpić :) Kolabo dojebane niczym fejm marty po koncercie! PS. Side B od marszala rozjebało totalnie! book of rhymes to jest kawałek roku
Hahah
Eminem jak by nie patrzeć to jednak osrany poleciał po prawników po zaczętym z Connonem dissie. Zachował się jak cipa.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>