DMX zapowiada nowy album z pośmiertną gościnką Pop Smoke'a

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-02-09 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

DMX powraca do gry! Po 9 latach od wydania ostatniej płyty reprezentant Yonkers przygotowuje się do wydania nowego albumu. Oprócz tego raper zaskoczył fanów wiadomością, że na jego nowym krążku znajdzie zwrotka zmarłego w zeszłym roku Pop Smoke'a.

DMX był gościem podcastu "Drink Champs", który prowadzi N.O.R.E. Reprezentant Nowego Jorku zdradził, że na jego nowym krążku znajdzie się parę gościnek młodych raperów, w tym jedna w wykonaniu zmarłego w zeszłym roku Pop Smoke'a. Autor "Ruff Ryders Anthem" zdradził, że mimo, że nie poznał nigdy reprezentanta Brooklynu to dostrzegał wiele podobieństw między nimi.

DMX zaprosił również na swój długo wyczekiwany album członków kolektywu Griselda - Benny'ego The Butchera, Conwaya The Machine i Westside Gunna. Wiemy również, że płyta powstaje we współpracy ze Swizz Beatzem, który rozpoczynał swoją karierę u boku DMX-a. Krążek wyda Def Jam, jednak nie znamy nadal nawet przybliżonej daty premiery.

Tagi: 

Anonim
DMX by mógł jeszcze rozjebać, tylko dobre beat'y by musiał wziąść na album, w chuy dobre i by był kozak lepszy niż te nowe płyty nasa. Czekam na ten numer bo collabo.
Anonim
bo collabo mocne

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>