Borixon: "W tym roku odpalam nowego rapera"

dodano: 2021-01-27 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Borixon to weteran, który lubi pomagać młodszym zawodnikom. Pomógł rozkręcić kariery m.in. Qrego czy ZetHy. Zorganizował również w ramach chillwagonu dwie edycje challenge'u, który miał na celu wsparcie młodych artystów. W tym roku Borygo ma zamiar "odpalić" karierę jednego ze zwycięzców drugiej edycji chillwagon challenge.

"W tym roku odpalam nowego rapera. Ale to będzie mocne. Zobaczycie, będzie rozpierdol." - mówił Borixon na swoim Instastory, oznaczając przy tym Tomasza.

Tomasz wygrał chi22wagon cha22enge dzięki kawałkowi "DNA". Co ciekawe, była to pierwsza upubliczniona piosenka rapera, a on sam wcześniej zdążył zdobyć rozgłos dzięki... jeździe na hulajnodze.

Tagi: 

Stary wariat
Dotrwalem do połowy. W za młodym wieku sie wybija tych raperów teraz i chuja ciekawego maja do powiedzenia. Tak jak ten tu, dziecko, któremu wstyd by było dac nawet pstryczka w nos, bo wygląda jakby właśnie ukończył pierwszą komunię świętą. Infantylny slaby szit
RUSSIA FROG
FAJNY CHŁOPTAŚ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO BORYSKU NA NOWEJ DRODZE ŻYCZĘ AHHAHAHAH
Krytyk literacki
Facet pochwala bycie debilem. ...... 40% na maturze, spiewa o podaku od marzen i cos tam o torbie ze slodyczami . No generalnie polewka , ze cos takiego wygrywa challenge w chillwagonie. To jakie byly te inne piosenki :)
taki jeden
Bez urazy, ale bardzo słaby numer, tekstowo w skali 1-10 może ze 3.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>